Skoro jasno
Bratislava
Otília
12.12.2023
Z jej radikálnej premeny je hotová aj Andrea Verešová: Silvia Kucherenko nikdy lepšie nevyzerala!
Zdielať na

Z jej radikálnej premeny je hotová aj Andrea Verešová: Silvia Kucherenko nikdy lepšie nevyzerala!

Zdroj: Instagram/official_silviakucherenko

Pre niekoho je stelesnením ženskej krásy, pre iných len ďalšou umelou blondínou. Silvia Kucherenko tentoraz prekvapila zmenou, ktorú jej mnohé ženy pochválili.

Dlhé roky sa jej ľudia vysmievali práve pre extrémne zväčšené pery, ktoré pyšne nosila. Hoci jej viacerí hovorili, že sú prehnané, ona si nedala povedať. Až donedávna!

​Silvia sama uznala, že to s tými perami naozaj prehnala. Aj preto si ich dala pred časom zmenšiť. "Dávno to tu nebolo…tak aby ste nezabudli, ako menej je viac ( naľavo stará foto, vpravo včerajšia) ps: niekedy nám prepne a potom, keď z danej situácie “vytriezvieme” a pozrieme sa na svet reálnym pohľadom, búchame si hlavu o stenu, čo nás to postihlo v danej chvíli," okomentovala svoju niekdajšou podobizeň krásna blondína. 

Prirodzenejší look Silvii naozaj sekne, ubral jej pár rokov a pochvaľujú si ho aj mnohé jej fanúšičky. Zmenu si všimla aj jedna z našich najkrajších missiek Andrea Verešová, ktorá premenu Kucherenko pochválila. "Dobre si urobila. Teraz si nádherná!" bez okolkov priznala Verešová. Je niečo viac ako kompliment od ďalšej krásnej ženy? 

Súvisiace články

Najčítanejšie