Polojasno
Bratislava
Bohuš
27.1.2022
Žiadny gýč či priveľa vzorov: Jemnú sviatočnú manikúru Beyoncé budete chcieť aj vy
Zdielať na

Žiadny gýč či priveľa vzorov: Jemnú sviatočnú manikúru Beyoncé budete chcieť aj vy

Zdroj: Instagram/Beyoncé

Ak vo vianočnom období obľubujete nechty vyzdobené vločkami, snehuliakmi či mašličkami, tento tip rozhodne nie je pre vás. Naopak, poteší každú ženu, ktorá dáva prednosť jednoduchosti a elegancii.

Nielen oblečenie, účesy a mejkap, ale aj nechty podliehajú módnym trendom. Hoci na Vianoce je dovolené všetko, v posledných rokoch sa od prehnaného zdobenia uberá a trendom je skôr jednoduchosť a minimalizmus.

Nechty musia byť predovšetkým zdravé a pestované, aby na nich vynikla krásna manikúra!

Vo veľkom je späť aj nesmrteľná francúzska manikúra, no nie len v klasickom prevedení, aké sme poznali z minulosti. Báť sa nemusíte ani farieb, vo vianočnom období pokojne skombinujte červenú, vínovú či zelenú s bielou či krémovou.

Medzi beauty blogerkami zaznamenala v posledných dňoch obrovský úspech zeleno-biela francúzska manikúra Beyoncé, ktorú jej vytvorila manikérka Miho Okawara.

Nechty jej upravila do mandľového tvaru, nalakovala smaragdovo zeleným lakom a špičky krémovým odtieňom. Jemnou ozdobou sú tri drobné kamienky umiestnené na prstenníku a celkový vzhľad nechtov pôsobí elegantne a luxusne, čo poviete?

 Prijali by ste takúto sviatočnú manikúru aj vy?

Súvisiace články

Najčítanejšie