Cibulkovú chcel vizážista premeniť na Jennifer Lopez: Podobá sa tenistka na slávnu speváčku?

Cibulkovú chcel vizážista premeniť na Jennifer Lopez: Podobá sa tenistka na slávnu speváčku? Zdroj: Instagram/domicibulkova
Dominika Cibulková rada experimentuje so svojím zovňajškom a svojmu tímu naplno dôveruje. Jej dvorný vizážista si tentoraz zmyslel, že ju premení na bohyňu J Lo....

Cibulková celebritnému vizážistovi a svojmu dobrému priateľovi Sušimu natoľko dôveruje, že sa ním nechá nahovoriť na rôzne experimenty. 

​Ten chcel úspešnú športovkyňu premeniť na Jennifer Lopez! Dominiku nalíčil presne tak, ako sa latino diva prezentovala na fotke spred pár dní, na ktorom má dokonalý mejkap a jednoduchý, no šmrncovný účes. "Milujem tvoj zmysel pre humor!" zavtipkovala Dominika, keď jej vizážistka povedal, čo si pre ňu pripravil. Dvojica sa pustila do práce a výsledok? "Vlasy sú trochu iné, ale ostatné je úplne rovnaké," zavtipkovala na svoju adresu Dominika. 

Dokonalú vizáž doplnila aj sexy outfitom, ktorý jej opäť raz pripravil stylista Andrej Kusalík. Dominika popôrodné kilá zhadzuje a je to na nej aj poriadne vidieť. Páči sa vám jej outfit?

Zdroj: instagram

TV Program

15:00 Bez servítky
16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
15:55 Najmenší slon na svete
16:05 Pat a Mat
16:15 Ocko hrdina
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka