Po rokoch si prestala farbiť vlasy a urobila dobre: WAU, so šedinami vyzerá super!

Po rokoch si prestala farbiť vlasy a urobila dobre: WAU, so šedinami vyzerá super! Zdroj: Instagram/jens_going_gray.zy
Aj vy ste si všimli, že mnohí muži zrejú ako víno a s pribúdajúcim vekom sú ešte príťažlivejší ako v mladosti? Táto žena sa rozhodla dokázať, že aj ženy v zrelom veku môžu vyzerať atraktívne a sexi.

Odkedy si Jennifer Lee (49) všimla prvé šediny, robila všetko preto, aby ich zamaskovala. Po rokoch pravidelného farbenia sa rozhodla, že si nechá svoju prirodzenú farbu a zo známok starnutia urobila svoju prednosť.

​Aj šedivé ženy sú sexi!

"Stojí to veľa peňazí, šediny sú vidieť stále viac a viac, takže ste u kaderníka vlastne stále," vysvetľuje Jennifer, prečo sa rozhodla od minulého roka nechať vlasy „na prírodno“ a čakala, ako bude po čase vyzerať, píše portál lovewhatmatters.com. 

"Pravdou je, že starnúci zrelý muž so šedinami, je podľa posudzovania spoločnosti sexi. O ženách sa ale toto nehovorí. Ja tvrdím, že aj ženy môžu byť pyšné na svoj prirodzený vzhľad a vyzerať skvelo!“ hovorí Jennifer.

V priebehu pár týždňov urobili šediny z Jennifer sexi štyridsiatku. Jej vlasy vyzerajú akoby práve absolvovala u kaderníka šedivé Ombré. Sama Jenn bola zo svojho vzhľadu veľmi milo prekvapená a rozhodla sa založiť si Instagram, aby k podobnému kroku motivovala aj ďalšie ženy.

Počas lockdownu sa tento trend mimoriadne rozšíril a do Grombre” komunity sa pripojilo mnoho žien s prirodzene sivými vlasmi. Slovo grombre vzniklo spojením slov grey – sivé a ombre.

Čo poviete na tento trend vy? Mali by ste odvahu nechať vyniknúť svoje šediny?

Zdroj: lovewhatmatters.com, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema