Našli sme slovenského KENA: Takto vyzeral pred 14 rokmi v jojkárskom Celebrity Campe, dnes je z neho iný muž!

Našli sme slovenského KENA: Takto vyzeral pred 14 rokmi v jojkárskom Celebrity Campe, dnes je z neho iný muž! Zdroj: TV JOJ
Slovensko ho pred rokmi spoznalo ako svojského, no zábavného kaderníka s blonďavou hrivou. Pavielovi Bendlerovi sa podarilo to, čo málokomu. Svoje telo vytrénoval k dokonalosti a môže sa pýšiť super vzhľadom.

V roku 2007 zažiaril Paviel v jojkárskej reality šou Celebrity Camp, kde spolu s ostatnými celebritami súťažili a zabávali divákov. Populárny kaderník od tých čias prešiel radikálnou premenou! 

Spomínate si ešte na Celebrity Camp a kto v ňom súťažil?

​Zmenil účes, začal sa zdravo stravovať a najmä cvičiť, čo je na jeho vypracovanom tele aj poriadne vidieť. Dnes svojím dokonalým vzhľadom pripomína skôr partnera Barbie, Kena. "Človek sa vekom mení - postavou aj výzorom. Nikdy v živote som sa nechcel podobať na bábiku Kena, by ma to v živote nikdy nenapadlo. V mojom prípade je mojím celoživotným vzorom môj otec. V mladosti, aj počas celého života, bol veľký fešák. Stále športoval, robil ľahkú atletiku a celoživotne mal krásnu atletickú postavu až do dnes má konfekčné číslo rovnaké, ako keď mal 16 rokov. Veľmi sa o seba staral a mal rád módu. Mama sa dodnes smeje a spomína, že keď boli s otcom mladí, mala čo robiť, aby ho ustrážila, lebo ženy po ňom išli," povedal s úsmevom Paviel a dodal: "Aj mama o seba taktiež celoživotne veľmi dbala a vždy kráčala s módou. No asi to ostalo v rodine a zdedil som to po nich."

Paviel pred rokmi...

Zdroj: TV JOJ

​Dnes je samý sval

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PAVIEL BENDLER (@paviel_bendler)

Ako sám priznal, cesta k ukážkovej postave nie je najjednoduchšia. "Na to, aby som si udržiaval postavu, musím cvičiť trikrát za týždeň. Papám dvakrát za deň a to mäso alebo rybu, príloha vždy vo forme zeleniny alebo nejakého zeleninového šalátu. Zákusok papám dvakrát do týždňa, sladkého celkovo jem málo. A takmer nepijem alkohol. S tvárou nerobím takmer nič, dôležitá je kozmetika, ktorú používam. Najpodstatnejšie je pre mňa ísť jedenkrát za týždeň na lymfomasáž tváre," prezradil Paviel. Tak toto je naozaj závideniahodná sebadisciplína, nemyslíte si? 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PAVIEL BENDLER (@paviel_bendler)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PAVIEL BENDLER (@paviel_bendler)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PAVIEL BENDLER (@paviel_bendler)

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema