48-ročná Simona Krainová vybalila na pláži TOTO telo a ženy odpadli: Štíhla vďaka behu, planku a dvom spaľovačom tuku!

48-ročná Simona Krainová vybalila na pláži TOTO telo a ženy odpadli: Štíhla vďaka behu, planku a dvom spaľovačom tuku! Zdroj: Instagram/Simona Krainová
Česká topmodelka sa spoločne s rodinou pred pár týždňami odsťahovala na istý čas do Karibiku. Užíva si tu slnka, pláží a sladkého ničnerobenia...

Simona dala vo februári zbohom lockdownu v Česku a s rodinou si to namierili do Karibiku. A práve stadiaľto svojim fanúšikom posiela horúce odkazy priamo z miestnej pláže. 

​Topmodelka nedávno oslávila svoje 48. narodeniny a vyzerá fantasticky! Ako priznala, niečo pre svoju postavu aj robí, aby stále vyzerala tak, ako aktuálne vyzerá. A nie je toho málo! Táto rutina sa jej však osvedčila a aj vďaka nej sa môže dosýta najesť a pritom si zachovať štíhlu postavu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

"Každé ráno robím to isté... teplá voda s citrónom, spaľovače tukov, 6x týždenne 10 kilometrov, potom 6 minút plank, posilňovanie brucha. Každý raz je to boj, boj mojej hlavy, ktorá vie, čo chce a čo chce z môjho tela vyrobiť, ale telo by sa chcelo váľať v posteli...hlava je vždy silnejšia ako moje lenivé telo...a jedného dňa sa mu to začalo páčiť a samé ma budí a kričí...poď mnou hýbať, zaslúžim si to..." priznala úprimne Krainová. Ženy samozrejme hneď zaujímalo, aké spaľovače tukov používa a Simona dodala, že sú to rovno dva: "N1 od Nutrend je najlepší a Fat Direct Shot."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Zdroj: instagram

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
19:40 Profesionáli III.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
16:45 Okido I.
17:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:10 Rapotáčik 3
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka
20:15 Dovolená s cizincem