Sexi Twiinska dostala od neprajníčok poriadne studenú sprchu: Si vyžratá!

Sexi Twiinska dostala od neprajníčok poriadne studenú sprchu: Si vyžratá! Zdroj: Instagram/veronikatwiins
Veronika a Daniela Nízlové sú naše najznámejšie dvojičky, ktoré sú ako Twiinsky na očiach verejnosti už dlhé roky. Nikdy si však na seba nemuseli vypočuť takú krutú kritiku ako pred pár dňami.

Daniela je mamičkou ročnej dcérky Lindy a väčšinu času žije v talianskom Neapole so svojím snúbencom. Tu sa často zdržiava aj jej sestra Veronika, ktorá sa len nedávno rozviedla...

Čo o svojej postave Desany zo seriálu Slovania prezradila krásna ukrajinská herečka Anna Adamovyč?

​Krásky si sem-tam odskočia aj na Slovensko, a to najmä za prácou. Nie je to tak dávno, čo nakrúcali istú šou, v ktorej zatancovali ako Pussycat Dolls v poriadne sexi kostýmoch. Ak by ste si mysleli, že sestry za ich výkon všetci vychválili, omyl! Našli sa totiž neprajníčky, ktoré Veronike adresovali poriadne drsné slová. "...akurát tie kočky z Pussycatdolls neboli také vyžraté ako vy," znela kritika, ktorá by sa dotkla každej ženy. Najmä ak má peknú ženskú postavu a o morbídnej nadváhe u nej nemôže byť ani reč. 

Veronika sama priznala, že pár kíl pribrala, ale tučná rozhodne nie je

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Našťastie sa desiatky žien postavili práve na speváčkinu obranu a dodali jej sebavedomie. Napokon sa na odpoveď odhodlala aj samotná Veronika! ,,Ďakujem za milé komentáre, aj za tie ďalšie “milé” o tom, aká som vyžratá. Áno, trochu som pribrala, už nemám sixpack na bruchu ako pár mesiacov dozadu, ale stále som konfekčná veľkosť XS-S. Mňa sa to nedotklo, len chcem poukázať na to, že presne kvôli takýmto “povrchným mudrlantkám” majú mladé dievčatá problémy s anorexiou a bulímiou. Tak dávajte bacha, čo komu píšete. Lebo aj vy raz budete mať deti. Aby sa to neotočilo proti vám,” reagovala na drsnú kritiku speváčka. Podľa nás má stále sexi postavičku, nemyslíte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins)

Zdroj: instagram

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
19:40 Profesionáli III.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
17:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka