Skoro jasno
Bratislava
Otília
12.12.2023
Rozvedenú a zanedbanú ženu zobral do parády profík: Neskutočné, ako teraz vyzerá!
Zdielať na

Rozvedenú a zanedbanú ženu zobral do parády profík: Neskutočné, ako teraz vyzerá!

Zdroj: youtube/ MAKEOVERGUY

„Konečne viem, čo to znamená cítiť sa sexi,“ povedala žena po premene, ktorá jej dodala optimizmus a novú chuť do života.

Rozvod či rozchod nie je nikdy ľahký a ak zostane žena sama po dlhých rokoch, má často tendenciu upadnúť do depresie.

48-ročná Heather z Texasu sa priznala, že po rozvode to tiež na chvíľu úplne vzdala, a to najmä so starostlivosťou a svoj zovňajšok. Vedela, že potrebuje zmenu ako soľ a tak sa zverila do rúk známemu odborníkovi, ktorému nechala voľnú ruku.

Christopher Jon Hopkins známy ako „The Makeover Guy,“ má na svojom konte desiatky vydarených premien a ženy si jeho mimoriadny talent a schopnosť vytiahnuť z každej tváre to najlepšie a najkrajšie nevedia vynachváliť.

Keď sa Heather spýtal, či má nejaké požiadavky na nový účes a celkovú premenu, povedala to jasne a stručne: „Už sa nechcem cítiť škaredá!“

Kaderník začal jej zničenými vlasmi, ktoré jej ostrihal po bradu a naniesol na ne svetlo gaštanovú farbu. Účes jej vyfénoval, nasledovalo líčenie a posledné stylingové úpravy. Výsledok je úplne neskutočný a Heather vyzerá nielen o niekoľko rokov mladšie, ale podľa jej slov sa cíti aj konečne sexi.

youtube/ MAKEOVERGUY

WAU, tlieskame! Perfektná premena, však?

youtube/ MAKEOVERGUY

Pozrite si túto mega premenu aj vo videu:

 

Súvisiace články

Najčítanejšie