Česká Barbie vybalila svoje umelé dvanástky a ženy sú zhrozené: Vyzerajú ako zadok a nie ako prsia!

Česká Barbie vybalila svoje umelé dvanástky a ženy sú zhrozené: Vyzerajú ako zadok a nie ako prsia! Zdroj: instagram/lolotabella
Gabriela Jiráčková sa v susednom Česku preslávila ako prvá česká Barbie. Rôznymi zákrokmi sa postupne mení na bábiku s dokonalým vzhľadom a megaprsiami.

Hoci bola Gabriela prirodzene krásna, so svojím vzhľadom nebola spokojná. Blondína sa preto rozhodla podstúpiť niekoľko vylepšení, ktoré by ju premenili na bábiku Barbie. 

​Takto Gabriela vyzerala pred zákrokmi

To sa jej aj podarilo. Za sebou má už niekoľko zákrokov, pritom len nedávno oslávila 21. narodeniny! Kráska je okrem svojej tváre, posadnutá najmä svojím poprsím. To si naposledy dala zväčšiť na klinike v Bratislave, kde jej "vymodelovali" prsia veľkosti číslo dvanásť! Ako to vyzerá? Pozrite sa!

Kým ona je s výsledkom operácie spokojná, jej fanúšičky ju nešetrili kritikou. "...veľké prsia určite áno, ale toto je už moc. Za prvé vás to rozširuje a za ďalšie to už nevyzerajú ako prsia ale skôr ako zadok..." vyjadrila sa len jedna z množstva žien. Čo si myslíte vy? 

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema