Bývalá česká topmodelka išla donaha! K odvážnemu záberu ju inšpirovala Liz Hurley

Bývalá česká topmodelka išla donaha! K odvážnemu záberu ju inšpirovala Liz Hurley Zdroj: Instagram/paulinaporizkov
Postavu má aj po päťdesiatke absolútne dokonalú, no uvedomuje si, že spoločnosť sa na ženy v zrelom veku pozerá už úplne inak. Pikantným záberom chce poukázať na to, že krása má rôzne podoby a nie je ohraničená vekom.

Iba pred pár dňami vyvolala obrovský rozruch 55-ročná Elizabeth Hurley, keď na Instagrame zverejnila fotografiu v nohavičkách a v kožuchu, spod ktorého jej vytŕčali takmer celé prsia.

Liz je stále nádherná žena a jej postavu by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy, tentokrát však schytala poriadnu kritiku. Ľudia ju obvinili, že sa neustále predvádza a tiež narážali na to, či tento odvážny záber opäť (ako v minulosti) nafotil jej syn.

"Zďaleka nie je na mne, aby som navrhovala bulvárnym médiám zahmlievať fakty, ale tieto fotky boli v skutočnosti urobené mojou 80-ročnou matkou. Nie som si celkom istá, či vás to upokojí alebo nie," vyjadrila sa ku kritike Elizabeth.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Pořízkovej odvážne FOTO

Rovnako 55-ročná bývalá česká topmodelka Paulína Pořízková sa priznala, že sa nechala krásnou Liz inšpirovať a zároveň jej takto vyjadrila podporu. Vo svojej spálni sa odfotila úplne nahá, prsia si prekrýva rukou a intímne partie jej zakrýva posteľ.

„Keď som mala 20-30 rokov, platilo, že čím som toho mala na sebe menej, tým populárnejšia som bola. V štyridsiatke som mohla chodiť prakticky nahá, bolo to v poriadku. A po päťdesiatke už platí len - obleč sa, babička?“ zamýšľa sa stále krásna modelka a dodáva, že je to všetko iba kvôli mužom.

Odvážny záber bývalej českej topmodelky si získal tisíce lajkov a slová podpory, obdivu a súhlasu jej napísalo aj veľa známych krások.

Čo poviete na jej odvážnu fotku vy?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Zdroj: yahoo.com, Instagram

TV Program

20:35 Nový život
21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe