Kaderníctva sú zatvorené, poradila si sama: Odpadnete, ako sa zbavila nadpojených vlasov!

Kaderníctva sú zatvorené, poradila si sama: Odpadnete, ako sa zbavila nadpojených vlasov! Zdroj: Instagram/soph.flack
Kým mnohí ľudia bojujú s koronavírusom a majú finančné problémy, niektorí viac vyplakávajú kvôli tomu, že im chýbajú beauty salóny.

Ženy, ktoré boli zvyknuté na pravidelnú starostlivosť v kaderníctvach či salónoch krásy sú nešťastné. Nadpojené vlasy, falošné riasy, či manikúra a umelé nechty, na to všetko môžu kvôli pandémii koronavírusu momentálne zabudnúť. Niektoré boli nútené vrátiť sa k prirodzenejšiemu vzhľadu a iné sa pokúšajú skrášľovať sa vlastnými rukami.

Angličanka Sophie Flack (22) patrila tiež medzi nešťastnice, ktorým už služby kaderníctva veľmi chýbali a keďže začala mať problém s nadpojenými vlasmi, bola nútená odstrániť si ich sama. Celú „akciu“ si natočila na video, ktoré zverejnila a ľudia na ňu zízali s otvorenými ústami. Napojené pramene vlasov si totiž odcvikala pomocou kliešťov jej otca.

„RIP moje vlasy,“ napísala, a zároveň dodala, že svoje rozhodnutie ihneď oľutovala. Vlasy, ktoré jej zostali na hlave by potrebovali upraviť a celkovo zregenerovať. Kým Sophie zostala smutná z toho, čo vyviedla, ženy jej za nápad ďakujú. „OMG, a ja za toto platím v salóne 60 libier!“ napísala jej jedna a druhá sa pýtala, či to bolo veľmi náročné, pretože to plánuje tiež vyskúšať.

Vyskúšali by ste to na svojich vlasoch?

@sophie.flack

Never again ? miss it already ##fyp ##viral ##viralvideo ##foryou

♬ original sound - ur mother
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sophie Flack (@soph.flack)

 

Zdroj: thesun.co.uk, TikTok

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
23:50 Klamári I.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe