Plačkovej najhoršia FOTO v živote: Peklo, ale sebavedomie jej ani vtedy nechýbalo

Plačkovej najhoršia FOTO v živote: Peklo, ale sebavedomie jej ani vtedy nechýbalo Zdroj: instagram/queen.plackova
Žije si luxusný život plný nakupovania a dovoleniek. Popri povinnostiach však nezabúda ani na seba a často mení práve svoju vizáž, ktorú pravidelne vylepšuje k dokonalosti. Tentoraz Zuzana Plačková zalovila v minulosti a ukázala fotku, na ktorej vyzerala najhoršie.

Zuzana si dnes žije život, o akom kedysi len snívala. Podaril sa jej dosiahnuť ozajstný úspech v niekoľkých biznisoch a teraz si môže dopriať takmer úplne všetko. 

​O svojom rozprávkovom živote svojich fanúšikov aj pravidelne informuje na sociálnych sieťach. A práve na Instagrame prišlo na lámanie chleba. Fanúšikovia chceli od módnej ikony vedieť, či im ukáže fotku, na ktorej si pripadá najškaredšia! Zuzana so sebareflexiou nemá problém a bez okolkov vytasila fotku ešte z čias jojkárskej šou Nákupné maniačky. "Peklo! Ale toľko sebavedomia nemal v tej dobe nikto len ja," dodala so smiechom. 

Zdroj: instagram/queen.plackova

​Zuzana sa nikdy netajila tým, že si na svoje tvári a tele dala vylepšiť to, čo sa jej nepáčilo. A hoci sa dnes už na seba až tak nepodobá, hlavné je, že je sama so sebou spokojná. Napokon o to pri vylepšeniach ide, nie?

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Najmenší slon na svete
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis