TOP premena roka: Po vylepšení na Ukrajine ju Slováci vôbec nespoznali!

TOP premena roka: Po vylepšení na Ukrajine ju Slováci vôbec nespoznali! Zdroj: Instagram
Topí sa v peniazoch a hoci iní prežívali tejto rok krízu, jej sa mimoriadne darilo. Bývalá hviezdička z reality šou patrí v súčasnosti medzi najlepšie zarábajúce ženy na Slovensku a rozhodne sa tým netají. Rovnako ani tým, že mení svoje telo a tvár, aby dosiahla vysnívaný ideál krásy.

Reč nemôže byť o nikom inom ako o Zuzane Plačkovej. Niekdajšia hviezda jojkárskej reality šou Hotel Paradise prešla tento rok asi najväčšou zmenou svojho zovňajšku. 

​Úspešnej podnikateľke sa tento rok mimoriadne darilo a posledný deň v roku môže pokojne oslavovať, keďže jej na konto za rok 2020 pribudol poriadne tučný balík peňazí. Zuzana je známa tým, že zarobené peniaze aj rada míňa. Niekoľko desiatok tisíc z nich tento rok zhltli práve vylepšenia jej tváre. Tie podstúpila u uznávaného ukrajinského plastického chirurga Maxima Ivanchuka. Ten je zrekonštruoval nos, zbavil ju dvojitej brady a tuku v lícach, zmenšil pery a vyplnil mimické vrásky. Všetky zákroky vyšli krásku na 33-tisíc eur. Šok však spôsobila práve Plačkovej fotka po zákrokoch, na ktorej vyzerala ako úplne iný človek. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Plastic Surgeon (@dr.maxim_ivanchuk)

Či už to bolo filtrami alebo opuchom, Zuzana sa aktuálne opäť na seba podobá. Zmenšené pery jej však dlho nevydržali a nedávno si ich zase dala trochu zväčšiť. Uvidíte, čím svojich fanúšikov prekvapí v roku 2021.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:20 Cesta za pokladom
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis