Plačková sa pýši najpopulárnejším nosom na svete: Raťafák je už minulosťou

Plačková sa pýši najpopulárnejším nosom na svete: Raťafák je už minulosťou Zdroj: joj.sk
Po návšteve ukrajinského plastického chirurga je Zuzana Plačková konečne spokojná s tým, ako vyzerá. Dokonca sa môže pochváliť novým nosom, ktorý je medzi ženami najžiadanejší.

Je jej úplne jedno, čo si o nej ľudia myslia a robí presne to, čo sama uzná za vhodné. Plačková doteraz podstúpila niekoľko vylepšení svojho tela a tváre a zdá sa, že konečne je so sebou spokojná. 

​Nie je to tak dávno, čo zamierila na Ukrajinu za doktorom Maximom Ivanchukom, ktorého vyhľadávajú mnohé známe ženy. A práve ten sa podpísal pod asi najväčšiu premenu jej tváre. "Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil! Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach a rozpustenie kyseliny H. v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom. Za túto operáciu som zaplatila presne 33-tisíc eur," priznala Zuzana na Instagrame. Pridala aj fotku, na ktorej pre rôzne filtre ani nepoznať, že ide o ňu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Plastic Surgeon (@dr.maxim_ivanchuk),

Populárna podnikateľka sa dlho zdráhala zverejniť aktuálnu fotku, keďže mala opuchnutú tvár a finálny výsledok po všetkých zákrokoch bude jasný až o niekoľko mesiacov. Najnovšie však ukázala, akou premenou prešiel jej nos. A hoci jej ho mnohé ženy skritizovali, že jej doktor vyrobil rovnaký, aký majú tisíce iných, ona je s výsledkom spokojná. "To sú ukrajinsko-ruské nosíky, ktoré sú vo svete najžiadanejšie," priznala. Páči sa vám?

Zdroj: instagram/queen.plackova

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun VI.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře