Jednoduchý TRIK so špirálou je hitom: Takto ľahko si vyčarujete dlhšie a zvodnejšie riasy

Jednoduchý TRIK so špirálou je hitom: Takto ľahko si vyčarujete dlhšie a zvodnejšie riasy Zdroj: TikTok/pitcyyyy
Snáď každá žena túži po krásnych, dlhých a hustých mihalniciach, no len máloktorej ich príroda nadelila do vienka. Umelé riasy nie sú jedinou možnosťou, super výsledok môžete dosiahnuť aj touto malou fintou!

Na TikToku sa objavilo video mladej ženy Caitlyn, ktorá názorne ukazuje, akým spôsobom si líči mihalnice. Hoci to vyzerá na prvý pohľad hrozne, musíme uznať, že ten výsledok je neuveriteľný!

TRIK na dlhšie riasy

Ak túžite po krásnych riasach, ale nechcete používať umelé, určite vyskúšajte tento trik, ktorý ich viditeľne zväčší a zvýrazní.

Ako môžete vo videu nižšie vidieť, trik nespočíva v žiadnej špeciálnej pomôcke, keďže budete potrebovať iba špirálu. Kúzlo spočíva totiž v jej nanášaní.

Mihalnice Caitlyn vyzerajú naozaj famózne a je to vďaka tomu, že špirálou rýchlo prechádza cikcakovito po mihalniciach, čím sa snaží naniesť čo najviac farby po celej ich dĺžke. Nevýhodou je, že popri tom si od farby ušpiní komplet celé viečka. Ona však tvrdí, že to za to rozhodne stojí. Zamazané oči si opatrne očistí vatovými tyčinkami a výsledok je naozaj famózny, čo poviete?

@spitcyyyy

YES I know I’m a lunatic and NO I don’t know how to put on my mascara normally ##mascara ##WhatsUpDocChallenge ##lashes ##PokemonGO

♬ original sound - cailyn

 

 

 


"Viem, že je to šialené a mnohí sa z toho smejú, ale aj keď sa zababrem, ten konečný výsledok za to stojí!“ dodáva mladá kráska.

Mnohé dievčatá a ženy sa priznali, že si mihalnice líčia presne takto a niektoré podotkli, že si stačí na viečko položiť malé papieriky a pôjde to aj bez extrémneho ušpinenia. Čo na to hovoríte, vyskúšate si tento trik?

Takto by sme sa podľa odborníčky mali líčiť pri nosení rúšok!

 

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
18:00 Prestreté
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
19:40 Profesionáli III.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
16:45 Okido I.
17:00 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:10 Rapotáčik 3
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka
20:15 Dovolená s cizincem