Britney Spears šokuje fotkou: Chcem, aby ste videli, ako naozaj vyzerám!

Britney Spears šokuje fotkou: Chcem, aby ste videli, ako naozaj vyzerám! Zdroj: Instagram/BS
Okolo svetoznámej speváčky je opäť rušno! Tentoraz svojich fanúšikov prekvapila fotkou, na ktorej ukázala svoju pravú tvár.

Ako popová ikona naozaj žije je zahalené rúškom tajomstva. Isté je, že odkedy ju súd vyhlásil za nesvojprávnu, celý jej život od roku 2008 riadi jej otec Jamie. Ten kontrolu nielen jej peniaze, ale aj to, s kým sa speváčka môže stretávať a kam môže ísť

Britney so svojimi fanúšikmi komunikuje najmä cez sociálne siete, kam pravidelne pridáva väčšinou tanečné videá. Na nich však veľakrát pôsobí zmätene, s rozmazaným mejkapom a strapatými vlasmi. Mnohí jej verní fanúšikovia sú presvedčení, že sú to jej výkriky o pomoc... Britney totiž pred pár týždňami požiadala súd, aby jej vrátil späť práva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

​Blondína nedávno zverejnila ďalšiu prekvapivú fotku zo svojho súkromia. Chcela sa verejnosti ukázať tak, ako by ste ju mohli stretnúť v obchode v bežný deň. “Ak ma niekto fotí bez toho, aby som o tom vedela, cítim sa veľmi neisto. Aj preto som vždy vynaložila veľa úsilia, aby som vyzerala dobre. Niekedy je však dobré nesnažiť sa a ukázať svetu svoju pravú tvár,” priznala a priložila aj dôkaz. Fotku, na ktorej nosí dioptrické okuliare, flanelovú košeľu a rifle. Takto vraj vyzerá v realite a nie na Istagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor