TOTO o vás prezradí dĺžka vlasov: Ste tá ideálna žena?

TOTO o vás prezradí dĺžka vlasov: Ste tá ideálna žena? Zdroj: Profimedia
Asi každá žena za svoj život vystrieda na svojej hlave desiatky účesov a farieb na vlasy. Nakoniec sa však vždy pre jednu rozhodne a tú nosí aj roky. Vedeli ste, že práve dĺžka, akú najradšej nosíte, o vás veľa prezradí?

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, prečo svoju korunu krásy nosíte práve tak, ako ju máte aj dnes na hlave? Odborníci prišli na to, že práve podľa dĺžky sa dá odhadnúť charakter mnohých žien. Platí to aj u vás?

​Krátke vlasy

Ak ste si vlasy dlhé roky pestovali a jedného dňa ste sa rozhodli, že si ich dáte ostrihať, toto rozhodnutie zrejme nebolo najľahšie. Niektoré ženy sa ani tých pár centimetrov z končekov nedokážu zbaviť. Všeobecne sú ženy s krátkymi vlasmi sebavedomé, úprimné a sú super kamarátky. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Pixie Cut (@pixie_cut_hair),

Najpopulárnejší účes bob

Je to práve bob a jeho rôzne variácie, ktorý kraľuje na vrchole najpopulárnejších účesov. Možno ste sa preň v minulosti rozhodli už aj vy. Mnohé ženy po ňom siahnu práve preto, lebo sa hodí asi každému typu tváre a ľahko sa upravuje. O svojej nositeľke prezradí, že presne vie, čo v živote chce a ide si za tým. Tieto ženy sú veľmi inteligentné a vedia, čo musia urobiť, aby svoj cieľ dosiahli. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Framesi Milano India (@framesimilano),

Stredne dlhé vlasy

Vlasy po plecia nie sú dlhé ani krátke. Akoby ste sa nevedeli rozhodnúť, či ich ešte skrátiť alebo si ich nechať narásť. A takto fungujete aj v živote. Hoci máte rady nové výzvy, nerady sa medzi dvoma voľbami rozhodujete. Okrem toho si však život naplno užívate so všetkým, čo prináša. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tara Rita (@tara_orbehair),

Dlhé vlasy

Pre mnohé sú symbolom ženskosti, zmyselnosti a krásy. Tieto ženy nepodliehajú rôznym trendom a svoju dlhú hrivu si pestujú a ošetrujú, keďže o dlhé vlasy sa treba starať. Nositeľkám dlhých vlasov sa pripisujú údajne všetky pozitívne vlastnosti ako zmyselnosť, empatia, sebavedomie a nekonečná trpezlivosť. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa long_hairstyles (@long_hairstyles),

Zdroj: bunte.de

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor