Chcela väčšie pery, no takýto horor nečakala: Jej FOTO sú len pre silnejšie žalúdky!

Chcela väčšie pery, no takýto horor nečakala: Jej FOTO sú len pre silnejšie žalúdky! Zdroj: facebook/Billie Roocroft
Páčia sa vám plné pery a premýšľate nad tým, že by ste si ich dali zväčšiť? Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali overený salón, v ktorom vám tento jednoduchý zákrok urobia. Ak by ste totiž natrafili na podvodníkov, mohli by ste to trpko oľutovať...

Billie vždy túžila mať krásne plné pery, no miesto nich jej príroda nadelila len dve tenké čiarky. Aj preto sa rozhodla, že si ich dá zväčšiť. Navyše, keď na facebooku našla super zľavu na zväčšenie pier, neváhala. 

​Miesto salónu však kozmetička prišla ku nej domov. Billie si ľahla na gauč, žena jej pery najprv umŕtvila a potom do nich vpichla nejakú látku. Čo to bolo, doteraz nevie, no určite nešlo o kyselinu hyalurónovú. "Pol hodinu po aplikácii mi pery úplne opuchli a vyzeralo to, že mi vrchná pery exploduje. Všetko ma bolelo a plakala som," vyjadrila sa v médiách kráska. 

Spomínanej kozmetičke okamžite zavolala, no tá jej tvrdila, že je asi alergická na znecitlivejúci krém. Billie sa to však nezdalo a aj na jej odporúčanie radšej vyhľadala lekársku pomoc. V nemocnici strávila takmer 7 hodín, kde jej podali liek, po ktorom jej pery odpuchli. Na druhý deň sa jej však začali šúpať. Po tomto hrozivom zážitku na zväčšenie pier nezanevrela a po pár mesiacoch si ich dala napichať. "Ak ich chcete mať väčšie, urobte to, ale dobre si premyslite, kde si ich necháte spraviť," odkazuje iným ženám. 

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné