Evelyn konečne priznala, ako schudla desiatky kíl: Dámy, TOTO zafunguje u každej z vás

Evelyn konečne priznala, ako schudla desiatky kíl: Dámy, TOTO zafunguje u každej z vás Zdroj: Instagram/evelyn
Evelyn si pred pár mesiacmi zaumienila, že zatočí s nadbytočnými kilogramami. To sa jej aj podarilo a dnes je štíhlejšia ako kedykoľvek predtým!

To, že začala na sebe pracovať a chudnúť, držala Evelyn dlhé týždne v tajnosti. Až keď sa jej podarilo zhodiť prvé kilogramy, verejnosť šokovala fotkami štíhlejšej postavy. 

​Odvtedy ubehlo už niekoľko mesiacov a vtipná blondína chudne ďalej! Dnes je štíhlejšia o desiatky kíl a rozhodne sa môže pochváliť peknou ženskou postavičkou. Evelyn si je vedomá pozitívnej zmeny, a preto sa teraz rada a často objavuje na fotkách aj v plavkách. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Ako sama priznala, za premenou jej tela netreba hľadať zázračné nápoje alebo tabletky na chudnutie. Zmenila jedálniček a začala makať. "Akože na málo čo som pyšná, ale nožičky sú objektívne fajn, egoboost na úvod! Od tenisu, cvičenie s trénerom po pole dance stále niečo hrotím," priznala komička, ktorá je neustále v pohybe. Hoci by s jej postavou bola nejedna žena spokojná, ona mán jasný cieľ... Chce mať totiž figúru ako J Lo!

​"No ale pravda je taká, že hrotím pretože vždy som chcela mať veľký zadok a úzky driek...áno ciele majú byť splniteľné, ale jak sa hovorí “dream big” a ja dreamujem o big zadku. Proste to sú také bežné sny ženy, ktorá má postavu typu “jablko” a z diaľky závidí hruškám, lebo pred 15 rokmi prišla J Lo a zobrala nám vietor z plachiet," priznala Evelyn. Myslíte si, že sa jej to aj podarí?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor