Poprosil ženu, aby ho ostrihala, teraz to ľutuje: Pozrite sa, ako ho dogabala!

Poprosil ženu, aby ho ostrihala, teraz to ľutuje: Pozrite sa, ako ho dogabala! Zdroj: Facebook/Cory Pendergast
V tomto období nám začína chýbať mnoho vecí, okrem iného aj služby kaderníctiev. Kým ženy si ľahko vypnú vlasy, muži sa buď zmieria s imidžom Tarzana, alebo sa zveria do rúk svojim polovičkám.

Priznajte sa, koľké z vás už počas karantény ostrihali svojho partnera či iných členov domácnosti? Ak sa na to ešte len chystáte, radšej svojim polovičkám toto video neukazujte!

vo štvrtok 16.apríla o 10-tej hodine si môžete prostredníctvom live streamu na stránke www.joj.sk vychutnať so svojimi deťmi premiéru muzikálu Zázračný poklad, ktorý pripravilo Spievankovo! Nenechajte si to ujsť!

​Kaderníčka z nej asi nebude!

Toto obdobie, keď väčšina z nás sedí a pracuje z domu, nás mnoho naučilo. Zistili sme napríklad, že bez niektorých vecí vieme úplne v pohode žiť a možno nám je dokonca aj lepšie. Naopak, prišli sme na to, čo nám chýba zo všetkého najviac a možno aj to, ktoré povolania boli doteraz veľmi podceňované.

Na sociálnych sieťach momentálne koluje vtipné video páriku Emily a Cory Pendergastovcov z Ohia, ktorí ako väčšina z nás sedia doma. Chlapík natočil, ako mu priateľka ostrihala vlasy, na čom by nemuselo byť nič vtipné. Keď však uvidíte výsledok a jej nenapodobiteľnú zručnosť pri strihaní, pochopíte, prečo je toto video virálne.

Ak sa v najbližších dňoch aj vy chystáte ostrihať svoju polovičku, rozhodne sa výkonom tejto ženy neinšpirujte!

Zdroj: mirror.co.uk, Facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Extrémni žgrloši III.
09:00 Súdna sieň
07:40 Panelák VII.
08:55 Simpsonovci XXII.
09:15 Simpsonovci XXII.
07:20 Profesionáli VIII.
08:10 POLICAJTI V AKCII
09:30 Prvé oddelenie II.
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
08:05 Okido II.
07:45 Lord of the Dance
09:30 Skoro dospělá
11:10 Paddington