Plastiku a botox nepotrebuje: Julia Roberts odhalila tajomstvá jej prirodzenej krásy

Plastiku a botox nepotrebuje: Julia Roberts odhalila tajomstvá jej prirodzenej krásy Zdroj: Profimedia
Málokto by pri pohľade na jej tvár a telo hádal jej skutočný vek. Ako jedna z mála však chirurgické vylepšenia a zákroky odmieta a roky verí svojim osvedčeným beauty rituálom.

Julia Roberts patrí medzi stálice filmového plátna a hoci má už 52 rokov, je stále nielen krásna ale aj veľmi žiadaná. Na rozdiel od mnohých iných, pôsobí absolútne prirodzene a svoj vek “nosí” s gráciou.

Za jej presláveným úsmevom, štíhlou postavou a pleti s minimom vrások sa skrýva nielen dôsledná starostlivosť a zdravý životný štýl, ale aj harmónia a rovnováha. Nie nadarmo sa päťkrát stala najkrajšou ženou sveta.

“Všetko, čo robíte, robte s mierou a budete šťastní aj krásni!” tvrdí Julia. A toto sú tajomstvá jej krásy, ktoré dodržiava celé roky.

Starostlivosť o pleť

Herečka má nádhernú pleť s minimom vrások a nezabúda sa o ňu pravidelne starať, ale na druhú stranu to so starostlivosťou nepreháňa. Nikdy nejde do postele bez dôkladného odlíčenia, používa kvalitné hydratačné séra, chráni svoju tvár proti slnečnému žiareniu kvalitnými opaľovacími prípravkami a pravidelne si premasťuje aj svoje pery.

Starostlivosť o vlasy

Niekedy ich má rovné, inokedy zvlnené, sem tam zmení aj strih a farbu. Na čom si však naozaj zakladá, je to, aby boli vždy dostatočne hydratované, nelámali sa a nevyzerali sucho. Preto často používa masky na vlasy a v jej kozmetickej výbave by sme tiež našli veľa prírodných olejčekov, ktoré si pravidelne nanáša na končeky. Vlasy takto vyzerajú nielen zdravšie, ale aj lepšie držia tvar účesu.

Hebké ruky

Rovnako ako sa Julia stará o svoju pleť, nezabúda ani na svoje ruky, ktoré často prezradia skutočný vek. A aké je jej tajomstvo? Olivový olej! Pravidelne s ním maže nielen ruky, ale aj celé telo a vďaka tejto ingrediencii je jej pokožka krásne hebká a vyživená.

Nezabúda na svoje telo

Julia je štíhla ako prútik. Za to môžu nielen genetika, ale aj pravidelný pohyb a proteínová diéta. Konzumuje veľa zeleniny, kuracieho mäsa, miluje lososa a na raňajky si väčšinou dáva domácu granolu s gréckym jogurtom, malinami a čučoriedkami. Okrem toho tiež miluje pohyb, štyrikrát týždenne cvičí jogu. To sa odráža nielen na jej tele, ale dostáva sa vďaka nej aj do psychickej pohody.

View this post on Instagram

Hello☀️

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Prirodzený make-up

Herečka nepatrí medzi ženy, ktoré by svoju tvár zvýrazňovali hrubou vrstvou líčidiel. Naopak, rada vyzdvihuje prirodzenosť. Preto ju ani na červenom koberci neuvidíte v krikľavých farbách a výraznom líčení. Rada podčiarkuje svoje prednosti, tými sú jednoznačne jej veľké plné pery. Väčšinou volí jemné a prirodzené odtiene, ktoré akurát vylepšia ich tvar.

Proti veku nebojuje

Toto je pravdepodobne najdôležitejší Juliin tip na krásu. Byť v rovnováhe so sebou, svojím vzhľadom a vekom. Julia vie, že vrásky časom pribúdajú. Namiesto toho, aby sa stresovala (a výsledkom je stále viac vrások), herečka si užíva každú sekundu, ktorú má so svojimi blízkymi a starnutia sa nebojí.

View this post on Instagram

#VOTE💪🏻

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Zdroj: prozeny.blesk.cz, instyle.de

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
16:20 Simpsonovci IV.
16:50 Simpsonovci V.
17:20 Najlepšie svetové videá V.
15:45 Vražedné Miami II.
16:45 Presne takto o rok II. PREMIÉRA
17:50 Súdna sieň
16:20 Máša a medveď III.
16:35 Macko Uško
16:45 Okido II.
14:35 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
16:35 Zvuk dětské duše
18:20 Zoolander No. 2