Väčšie pery bez chirurgických zákrokov? Kylie Jenner TO zvládne za menej ako minútu

Väčšie pery bez chirurgických zákrokov? Kylie Jenner TO zvládne za menej ako minútu Zdroj: Instagram
Hoci sú mnohí presvedčení, že za jej krásou sú desiatky kozmetických úprav a vylepšení, ona tvrdí, že si pomáha skôr šikovnými beauty trikmi. Toto je jeden z nich!

Kylie Jenner (22) je známa reality star ale tiež úspešná podnikateľka v kozmetickom priemysle a aj preto si na dokonalý vzhľad skutočne potrpí. V najnovšom videu potešila všetky fanúšičky, ktoré túžia po plnších a zvodných perách a ukázala im, ako tento efekt ľahko dosiahnuť aj bez návštevy beauty kliniky.

Sledujte skvelý seriál Nový život od utorka do štvrtka o 20:35 na JOJke!

Väčšie pery za pár sekúnd

Kylie nikdy nepriznala, či si pery niekedy nechala zväčšiť aj pomocou kyseliny hyalurónovej, ale tvrdí, že väčšie a plnšie pery si dokáže vyčarovať jednoduchými trikmi v líčení.

V najnovšom videu na Instagrame ukázala presný postup, ako sa jej to darí a vystačí si pri tom s tromi základnými produktmi – kontúrovacou ceruzkou, rúžom a leskom.

Je vidieť, že Kylie to so šminkami naozaj vie a správnym spôsobom líčenia si skutočne vyčarovala mega veľké a plné pery. Celá paráda jej pritom trvala menej ako 60 sekúnd.

Ktovie, či to takto dokonalo vyzerá aj v skutočnosti, alebo je toto iba ďalší super ekekt dosiahnutý filtrami a photoshopom...

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Fórky, vtipky XXVIII.
05:40 Kutyil s.r.o.
06:20 Nevinní
07:30 Panelák VII.
05:40 Prvé oddelenie II.
06:00 Prvé oddelenie
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:05 Zoolander No. 2
07:05 Skoro dospělá
08:50 Útěk ze Sibiře