Väčšie pery bez chirurgických zákrokov? Kylie Jenner TO zvládne za menej ako minútu

Väčšie pery bez chirurgických zákrokov? Kylie Jenner TO zvládne za menej ako minútu Zdroj: Instagram
Hoci sú mnohí presvedčení, že za jej krásou sú desiatky kozmetických úprav a vylepšení, ona tvrdí, že si pomáha skôr šikovnými beauty trikmi. Toto je jeden z nich!

Kylie Jenner (22) je známa reality star ale tiež úspešná podnikateľka v kozmetickom priemysle a aj preto si na dokonalý vzhľad skutočne potrpí. V najnovšom videu potešila všetky fanúšičky, ktoré túžia po plnších a zvodných perách a ukázala im, ako tento efekt ľahko dosiahnuť aj bez návštevy beauty kliniky.

Sledujte skvelý seriál Nový život od utorka do štvrtka o 20:35 na JOJke!

Väčšie pery za pár sekúnd

Kylie nikdy nepriznala, či si pery niekedy nechala zväčšiť aj pomocou kyseliny hyalurónovej, ale tvrdí, že väčšie a plnšie pery si dokáže vyčarovať jednoduchými trikmi v líčení.

V najnovšom videu na Instagrame ukázala presný postup, ako sa jej to darí a vystačí si pri tom s tromi základnými produktmi – kontúrovacou ceruzkou, rúžom a leskom.

Je vidieť, že Kylie to so šminkami naozaj vie a správnym spôsobom líčenia si skutočne vyčarovala mega veľké a plné pery. Celá paráda jej pritom trvala menej ako 60 sekúnd.

Ktovie, či to takto dokonalo vyzerá aj v skutočnosti, alebo je toto iba ďalší super ekekt dosiahnutý filtrami a photoshopom...

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Najlepšie svetové videá V.
18:25 Áno, šéfe! USA IV.
19:30 Profesionáli III.
17:50 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Kosti IV.
18:00 Najmenší slon na svete
18:10 Viking Vicky
18:25 Ruby z dúhy I.
16:35 Zvuk dětské duše
18:20 Zoolander No. 2
20:15 Suburbicon: Temné předměstí