Geniálny nápad za pár eur! WAU, starú skriňu premenila na sen každej ženy

Geniálny nápad za pár eur! WAU, starú skriňu premenila na sen každej ženy Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Ženy sú šikovné a kreatívne bytosti a toto je jeden z dôkazov. Perfektné, čo vzniklo zo starej skrine, inšpirujte sa tiež!

Hannah Clark sa každé ráno líčila v spálni pri zrkadielku, no jej priateľ sa neustále sťažoval, že ho zobudí silným svetlom. Dostala skvelý nápad, ktorým vyriešila hneď dva problémy naraz.

Aj takéto krásne vankúše si môžete vyrobiť vlastnými rukami! Na nové časti relácii Nové bývanie a Nové bývanie dizajn sa môžete tešiť už čoskoro na JOJke!

Sen každej ženy

Hannah využila starú skrinku na chodbe a prerobila si ju na krásny toaletný stolík. Pár eur minula iba na farbu a štetce, ktorými ju namaľovala, ostatné doplnky ako stoličku, zrkadlo, boxy na kozmetiku či svetlá mala v domácnosti a tak konečne našli to pravé využitie.

Po nalíčení môže stoličku jednoducho zasunúť pod stolík a toaletný kútik zavrieť, aby nikomu nezavadzal.

„Po mnohých ranných sporoch s priateľom kvôli svetlu pri mojom líčení som situáciu vyriešila. Kým on môže v pokoji spať, ja si môžem urobiť mejkap ako modelka!“ napísala na facebookovú DIY stránku, kde ľudia zverejňujú rôzne vlastný výrobky, premeny či zlepšováky.

Za premenu starej skrinky na toaletný stolík si získala tisíce lajkov a mnohé ženy inšpirovala k podobnému kroku. Super nápad, čo poviete?

Predtým...

Zdroj: Facebook, Hannah Clark

A potom...

Zdroj: Facebook, Hannah Clark

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed