Roky sa trápila kvôli veľkému nosu, konečne jej pomohli: Tá zmena je neuveriteľná

Roky sa trápila kvôli veľkému nosu, konečne jej pomohli: Tá zmena je neuveriteľná Zdroj: Profimedia
V tomto prípade nešlo iba o estetickú stránku. Odborníci zistili, čo sa skrýva za zväčšujúcim sa nosom nešťastnej ženy. Pozrite sa na ten rozdiel po operácii!

Mnohé ženy to dnes s plastikou preháňajú a dávajú si upravovať aj to, čo by vôbec nemuseli. Naopak, v prípadoch, akým je aj tento, je plastická operácia a korekcia úžasným riešením, ako sa zbaviť veľkého hendikepu a začať konečne žiť s radosťou.

Nos ako Pinnochio

Gisela z Los Angeles už v minulosti podstúpila zmenšenie nosa, ktorý ju neskôr začal bolieť a jeho špička sa začala zaguľacovať a zväčšovať. Nešťastná žena preto navštívila uznávaných odborníkov, ktorí dokázali pomôcť ľuďom už pri mnohých nepodarených zákrokoch.

Dvojica chirurgov Paul Nassif  a Terry Dubrow sú známi aj vďaka televíznej šou, kde sa im podarilo napraviť naozaj katastrofálne škody spôsobené plastickými zákrokmi. Po dôkladnom vyšetrení Gisely zistili, že je alergická na vnútorné stehy, ktoré mala v nose a tento jav spôsobil rast špičky nosa.

Zdroj: Profimedia

Ihneď po potrebnej liečbe mohla absolvovať ďalšiu plastickú operáciu, ktorá už dopadla našťastie dobre. Gisela je veľmi šťastná, že sa konečne zbavila svojho obrovského komplexu, ktorý jej znepríjemňoval život.

Wau, to je ale rozdiel, však?

operácia nosa Zdroj: Profimedia

operácia nosa Zdroj: Profimedia

Zdroj: eonline.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné