Ako si ju češete vy? TOTO o vás prezradí cestička vo vlasoch

Ako si ju češete vy? TOTO o vás prezradí cestička vo vlasoch Zdroj: Pixabay.com
Správne učesaná cestička vo vlasoch dokáže na žene vyzdvihnúť to, čo je na nej pekné. Vedeli ste však, že nie je vôbec jedno, na ktorej strane ju nosíte?

Niekto si ju češe vpravo, niekto vľavo a niektoré ženy zase na stred. Hoci ju každá nosí inak, jedno je isté - ak si cestičku nejako začneme česať, pravdepodobne pri rovnakom spôsobe niekoľko rokov zotrváme. Myslíte si, že to len zo zvyku? 

Najlepšie talenty zažijete každú sobotu v šou Česko Slovensko má talent na JOJ-ke!

​Kým niektorí ľudia tvrdia, že áno, nájdu sa odborníci, ktorí sú presvedčení, že strana, na ktorú si cestičku češete odráža to, akí v skutočnosti sme. Platí to aj u vás?

Cestička vľavo

Nosia ju cieľavedomé ženy, ktoré chcú v živote niečo dokázať a idú si za svojím cieľom. Sú inteligentné a väčšinou zastávajú riadiace funkcie v práci.

zena vlasy Zdroj: Pixabay.com

​Cestička vpravo

Ste veľmi citlivá duša a ľudia sa vám radi zdôverujú práve preto, lebo ich dokážete pochopiť. Musíte mať vždy na pamäti, že nemôžete pomôcť všetkým! V živote sa až príliš riadite srdcom a nie rozumom... Na druhej strane je to práve vaše voľnomyšlienkárstvo a kreativita, ktorá sa priateľom na vás páči. 

zena vlasy Zdroj: Pixabay.com

​Cestička na stred

V živote ste si našli rovnováhu, ktorá vám vyhovuje a ste mimoriadne vyrovnaná osoba. Na ľudí pôsobíte dôveryhodne, slušne a úprimne.

Zdroj: Pixabay.com

​Nepravidelná cestička

Viete sa ľahko prispôsobiť okolnostiam, ktoré sa vyskytnú. Aj vy si idete za cieľom a dokážete ho dosiahnuť aj v prípade, ak musíte zdolať neočakávané prekážky. Nič a nikto vás len tak ľahko nedokáže vytočiť a ľudia vás majú radi práve pre váš pohodový charakter.

Zdroj: byrdie.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
06:20 NAŠI III.
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné