Ženy sa zbláznili do novej šampónovej výzvy: Pozor, na všetky vlasy TO nefunguje!

Ženy sa zbláznili do novej šampónovej výzvy: Pozor, na všetky vlasy TO nefunguje! Zdroj: Profimedia
Na internete sa opäť objavila výzva, ktorú mnohé dievčatá a ženy skúšajú ako divé. Ste zvedavé, čo dokáže urobiť „Purple Shampoo Challenge“ s vašimi vlasmi?

O dokonalej blond hrive sníva mnoho žien, ale pokiaľ ste ju nedostali do vienka, je pomerne náročné udržať ju pravidelným farbením v stave, aký si predstavujete. Ako už teda isto tušíte, nová vlasová výzva je určená práve pre blondínky.

Nová šampónová výzva

Určite ste už počuli o tom, že fialová farba v šampóne dokáže neutralizovať nepekný žltkastý odtieň na blond vlasoch. A presne o tomto je aj nová šampónová výzva, ktorá sa medzi ženami a mladými dievčatami rozšírila rýchlosťou blesku.

Internet zaplavili obrázky a videá s označením #PurpleShampoo a #PurpleShampooChallenge, ktoré ukazujú, čo spraví s blond vlasmi fialový šampón. Tento šampón v skutočnosti nezafarbí vaše vlasy na fialovo, ale osvieži vašu blond farbu a zbaví vás nežiadúcich žltých prípadne oranžových tónov.

Šampónov s touto schopnosťou je aj na našom trhu niekoľko, úplne najvyššie hodnotenia však získal fialový šampón Elvive Color Protect od L'Oreal.

Ak ste doteraz fialovú na svoje blond vlasy nikdy nepoužili, možno vás presvedčia práve tieto premeny blond vlasov! Čo poviete, vyskúšate to?

View this post on Instagram

B E F O R E A N D A F T E R ——————————————————— Adjusting her tone and lifting through any unwanted brass for a Beautiful platinum blonde melt! I love this side my side! Gloss: @goldwellus 10P _________________________________________________ #balayageblondes #blondebalayage #rootedblonde #dimensionalblonde #babylights #gorgeoushair #artistconnective #beigeblonde #balayageeducation #balayagetechnique #livedinhair #foilayage #goldenbeige #goldenblonde #michiganbalayage #cantonhairsalon #colorcorrection #dimensionalhair #balayagespecialist #rootyblonde #ashyblonde #purpleshampoo #teasylights #modernsalon #behindthechair #americansalon #blondebalayage #michigansalon #michiganblondespecialist #michiganhairstylist

A post shared by Rylee Heyza | DETROIT STYLIST (@ryleeheyzahair) on

Zdroj: thesun.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:05 NAŠI IV.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ohňostroj lásky
07:10 Příběh Wendella Bakera
09:05 2 dny v Paříži