Ženy sa zbláznili do novej šampónovej výzvy: Pozor, na všetky vlasy TO nefunguje!

Ženy sa zbláznili do novej šampónovej výzvy: Pozor, na všetky vlasy TO nefunguje! Zdroj: Profimedia
Na internete sa opäť objavila výzva, ktorú mnohé dievčatá a ženy skúšajú ako divé. Ste zvedavé, čo dokáže urobiť „Purple Shampoo Challenge“ s vašimi vlasmi?

O dokonalej blond hrive sníva mnoho žien, ale pokiaľ ste ju nedostali do vienka, je pomerne náročné udržať ju pravidelným farbením v stave, aký si predstavujete. Ako už teda isto tušíte, nová vlasová výzva je určená práve pre blondínky.

Nová šampónová výzva

Určite ste už počuli o tom, že fialová farba v šampóne dokáže neutralizovať nepekný žltkastý odtieň na blond vlasoch. A presne o tomto je aj nová šampónová výzva, ktorá sa medzi ženami a mladými dievčatami rozšírila rýchlosťou blesku.

Internet zaplavili obrázky a videá s označením #PurpleShampoo a #PurpleShampooChallenge, ktoré ukazujú, čo spraví s blond vlasmi fialový šampón. Tento šampón v skutočnosti nezafarbí vaše vlasy na fialovo, ale osvieži vašu blond farbu a zbaví vás nežiadúcich žltých prípadne oranžových tónov.

Šampónov s touto schopnosťou je aj na našom trhu niekoľko, úplne najvyššie hodnotenia však získal fialový šampón Elvive Color Protect od L'Oreal.

https://www.instagram.com/p/B1g2OdRF5ce/

Ak ste doteraz fialovú na svoje blond vlasy nikdy nepoužili, možno vás presvedčia práve tieto premeny blond vlasov! Čo poviete, vyskúšate to?

View this post on Instagram

B E F O R E A N D A F T E R ——————————————————— Adjusting her tone and lifting through any unwanted brass for a Beautiful platinum blonde melt! I love this side my side! Gloss: @goldwellus 10P _________________________________________________ #balayageblondes #blondebalayage #rootedblonde #dimensionalblonde #babylights #gorgeoushair #artistconnective #beigeblonde #balayageeducation #balayagetechnique #livedinhair #foilayage #goldenbeige #goldenblonde #michiganbalayage #cantonhairsalon #colorcorrection #dimensionalhair #balayagespecialist #rootyblonde #ashyblonde #purpleshampoo #teasylights #modernsalon #behindthechair #americansalon #blondebalayage #michigansalon #michiganblondespecialist #michiganhairstylist

A post shared by Rylee Heyza | MICHIGAN (@ryleeheyzahair) on

Zdroj: thesun.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Áno, šéfe USA III.
19:30 Profesionáli III.
20:25 Agent na úteku
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Kosti III.
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:50 Arthur a Minimojovia
19:15 Sníček a Dúhalka
18:15 Barva pleti
20:15 Domino
21:50 Plán útěku