Keď sa Alena prejde po ulici, všetci sa za ňou otočia: Je možné, aby mala žena takúto postavu?

Keď sa Alena prejde po ulici, všetci sa za ňou otočia: Je možné, aby mala žena takúto postavu? Zdroj: instagram/alena_omovych
Pre niektorých je telo Aleny ideálom krásy a dokonalosti, iní jej figúru považujú za umelý výtvor šikovného plastického chirurga. Populárnej Ukrajinke sa chce podobať čoraz viac mladých žien práve pre to, ako tmavovláska vyzerá.

Alena svojim vzhľadom dokonale pobláznila sociálne siete. Jej tvár vyzerá ako bábika, i keď je na prvý pohľad jasné, že si k tejto vizáži dopomohla aj na niektorej z vychytených estetických kliník. Pri pohľade na Ukrajinkine telo však zatajíte dych.

Každú sobotu vás zabavia porota a účinkujúci v šou Česko Slovensko má talent

Alena má extrémne štíhli pás aj stehná a naopak veľké prsia aj zadok. Je vôbec možné, aby mala žena od prírody takúto akoby vymodelovanú postavičku? Asi ťažko! Napriek tomu je práve Alenina figúra tá, ktorú si berú za príklad mnohé mladé ženy. 

Aj v jej prípade platí pravidlo - to, čo na nej nedokázal vylepšiť chirurg, urobí photoshop! Alena totiž v skutočnosti nemá takú dokonalú postavičku ako na fotkách na Instagrame. Takmer na každej snímke si zužuje pás a zväčšuje zadok, ktorý má v realite malý. 

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

13:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD
14:40 Súdna sieň
15:30 Súdna sieň
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
13:30 Prvé oddelenie
14:00 Dr. Dokonalý
12:25 Vražedné Miami
13:20 Kosti II.
14:10 Dr. House VIII.
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
12:55 Mia a bílý lev
14:45 Dámský klub
16:40 Kuchař srdcem