Keď sa Alena prejde po ulici, všetci sa za ňou otočia: Je možné, aby mala žena takúto postavu?

Keď sa Alena prejde po ulici, všetci sa za ňou otočia: Je možné, aby mala žena takúto postavu? Zdroj: instagram/alena_omovych
Pre niektorých je telo Aleny ideálom krásy a dokonalosti, iní jej figúru považujú za umelý výtvor šikovného plastického chirurga. Populárnej Ukrajinke sa chce podobať čoraz viac mladých žien práve pre to, ako tmavovláska vyzerá.

Alena svojim vzhľadom dokonale pobláznila sociálne siete. Jej tvár vyzerá ako bábika, i keď je na prvý pohľad jasné, že si k tejto vizáži dopomohla aj na niektorej z vychytených estetických kliník. Pri pohľade na Ukrajinkine telo však zatajíte dych.

Každú sobotu vás zabavia porota a účinkujúci v šou Česko Slovensko má talent

Alena má extrémne štíhli pás aj stehná a naopak veľké prsia aj zadok. Je vôbec možné, aby mala žena od prírody takúto akoby vymodelovanú postavičku? Asi ťažko! Napriek tomu je práve Alenina figúra tá, ktorú si berú za príklad mnohé mladé ženy. 

Aj v jej prípade platí pravidlo - to, čo na nej nedokázal vylepšiť chirurg, urobí photoshop! Alena totiž v skutočnosti nemá takú dokonalú postavičku ako na fotkách na Instagrame. Takmer na každej snímke si zužuje pás a zväčšuje zadok, ktorý má v realite malý. 

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:00 TOP STAR
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné