Z prirodzenej krásky je dnes živá bábika: Veríte jej, že nemá ani jednu plastiku?

Z prirodzenej krásky je dnes živá bábika: Veríte jej, že nemá ani jednu plastiku? Zdroj: Profimedia
Už ako malé dieťa obdivovala bábiky Barbie a túžba vyzerať ako jedna z nich, ju neopustila ani v dospelosti. Pozrite sa, ako vyzerá!

Marcela Iglesias z Los Angeles túžila ako dieťa po bábike Barbie, ale mama jej ju odmietla kúpiť. Ona bola však vizážou dokonalých bábik fascinovaná natoľko, že sa začala upravovať a štylizovať presne ako ony.

Barbie bez plastiky

Vo svete existuje veľké množstvo žien, ktoré majú rovnaký koníček ako Marcela. Na to, aby sa čo najviac priblížili vzhľadu ikonickej bábiky si však mnohé z nich neváhajú ľahnúť pod nôž a okrem pier a tváre si nechávajú upraviť aj ďalšie časti tela.

Marcela sa priznala, že túžila po vzhľade Barbie už ako dieťa, v puberte sa začala výrazne líčiť, vypchávala si podprsenku a zadok, aby získala sexi krivky. V dospelosti sa jej však postava prirodzene vytvarovala a hoci dnes slávnu bábiku na prvý pohľad pripomína, nepodstúpila kvôli tomu žiadnu plastickú operáciu.

Zdroj: Profimedia

“Ľudia ma obviňujú, že klamem a vraj vyzerám umelo, ale ja len využívam všetky možné prostriedky, aby som sa na Barbie podobala. Nemám ani jednu plastickú operáciu, ale mám výplne v perách a zadku, taktiež si vypomáham parochňami, umelými riasami a tvarovacím oblečením, “ vysvetľuje Marcela, ktorá sa tiež všemožne snaží udržať si svoju mladosť.

Vyskúšala napríklad aj takúto procedúru na spevnenie pozadia. Nechala si tam napichať 100 ihiel, ktoré vraj pokožku spevnia a stimulujú tvorbu kolagénu.

View this post on Instagram

🕸🕸SPIDER WEB BUTT LIFT🕸🕸 PDO THREADS (PolyDiOxanone) can be used to achieve a lifted appearance to the buttocks skin & dimples. This procedure depicts strategic placement of the #PDO threads in a 🕸 WEB-LIKE 🕸 distribution to create a FOCAL tightening with a tapering effect at its outer margins. We create a mesh-like support with these fully dissolvable threads to lift, volumize, & rejuvenate the skin leaving it youthful.  The threads dissolve in 3 months & the benefits can last between 6-12 months.  Results are immediate with the lifting effect & skin quality is enhanced over time.  NO PAIN & NO DOWNTIME.  These threads can be used on any tissue or body part for REJUVENATION. @marcelaiglaciashollywood @plasticsofhollywood 🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸 #beverlyhills #la #hollywood #losangeles #socal #beauty #cosmetic #instagood #cosmetics #PDO #aesthetic #aesthetics #artist #doctor #skincare #follow #skin #beautiful #plastic #botox #filler #nonsurgical #threadlift #90210 #rodeodr #followme #novathreads

A post shared by L'Artiste Aesthetics (@aleixbazzimd) on

A takéto prirodzene krásne dievča to bolo...

Zdroj: Profimedia

View this post on Instagram

🎀Bring it to the Runway🎀

A post shared by 🧿 Let me upgrade you.🌈🇦🇷🇺🇸 (@marcelaiglesiashollywood) on

Zdroj: metro.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:35 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Panelák VII.
05:00 Súdna sieň
05:40 TOP STAR
05:55 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:05 Okruh
07:45 Lord of the Dance
09:30 Skoro dospělá