Fascinujúca dvojica je hitom internetu: WAU, ich hrivy sú ako z rozprávky

Fascinujúca dvojica je hitom internetu: WAU, ich hrivy sú ako z rozprávky Zdroj: Facebook/Foscofotografie • Lotte van Alderen
Hovorí sa, že majitelia psov sa po čase začnú na svojich chlpatých miláčikov podobať, ale vyzerá to tak, že to platí aj pri iných zvieratách. Z tejto ženy a jej nádherného koňa nebudete vedieť spustiť oči!

Zoznámte sa s Naomi Beckers z Holandska a jej nádhernou kobylou, ktorá sa volá Storm.

Sledujte obľúbenú reláciu milovníkov zvierat Miláčikovo. Každú sobotu pred obedom na JOJke!

Jedna krajšia ako druhá

Prekrásnu kobylu a jej majiteľku spája ich čarovný vzhľad, obe majú dlhé, bohaté a plavé hrivy a na spoločných fotografiách vyzerajú naozaj ako z rozprávky.

Storm nie je jediným typom Halfingera s vlnitou korunou krásy, ale väčšine z týchto koní sa hriva postupne narovnáva. Táto kobyla je vzácnou výnimkou, pretože o svoje kučery neprišla, hoci má už 10 rokov.

Naomi sa priznala, že najskôr zverejnila na Instagrame iba zopár fotografií so Storm, ale keď zistila, akí sú ľudia nadšení, začala pridávať ďalšie krásne zábery. Storm a Naomi majú už takmer 50-tisíc fanúšikov a my sa pridávame k nim.

Nevieme sa vynadívať na tie neuveriteľné fotky! No povedzte, videli ste už niečo také nádherné?

View this post on Instagram

Yesterday was photo day with @priscillagijsberts ❤️📸 we had a lot of fun, exactly what I needed. I really wanted to make some new riding pictures since Storm is doing so awesome lately but unfortunately the weather wasn’t by our side. It was way too hot to ride so I didn’t have the time to do a complete warmup like usually (at least I didn’t want to do that to storm) but surprisingly enough Priscilla managed to capture some amazing shots anyway, or maybe it was because of @jeffreylanters ’s sublime help. 🤷🏼‍♀️ I’ll stick with @priscillagijsberts ‘s outstanding photography talents 🤫 buttttt @braidsbyjeff has many other talents which we definitely can’t underestimate 💖 Can’t wait to share some results with you all ❤️

A post shared by Naomi Beckers & Storm (@haflinger_storm_naomi) on

 

Zdroj: brightside.me, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:20 NAŠI
09:05 NAŠI
09:45 Dovidenia, stará mama!
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
10:10 Áno, šéfe! USA V.
08:40 Máša a medveď II.
08:50 Rapotáčik 2
09:00 Hanička a Murko pre najmenších
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě
12:15 Životy svatých 1/2