Neviete si predstaviť líčenie bez čiernej riasenky? Vymeňte ju za tento HIT, neoľutujete!

Neviete si predstaviť líčenie bez čiernej riasenky? Vymeňte ju za tento HIT, neoľutujete! Zdroj: Profimedia
Aj ženy, ktoré uprednostňujú prirodzenosť a líčia sa len minimálne, majú určite v kozmetickej taštičke aspoň jednu kvalitnú špirálu. Túto jeseň si však ďalšiu čiernu nekupujte, vyskúšajte trend, ktorý pôsobí oveľa prirodzenejšie.

Aspoň jedna kvalitná riasenka určite nechýba v beauty výbave každej ženy, ktorá sa chce páčiť. Ak ste si doteraz nikdy nekúpili inú, ako čiernu, je načase to zmeniť!

Aj obľúbená herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková uprednostňuje prirodzený vzhľad. Nenechajte si ujsť jej skvelú talkshow Čau Lujza každú stredu o 21:35 na JOJke!

Beauty blogerky a make-up artisti ju už vo veľkom používajú a ak ju raz vyskúšate, tiež pochopíte, prečo je taká skvelá. Reč je o riasenke v hnedých odtieňoch, ktorá sa stala hitom aktuálnej sezóny jeseň/zima 2019. Prečo jej pripisujú toľko pozitív?

Zdroj: Profimedia

Ak uprednostňujete „nahé líčenie“ a čo najprirodzenejší vzhľad, potom určite siahnite po hnedej riasenke, ktorá je absolútnou topkou v líčení na jeseň. Na rozdiel od „tvrdej“ čiernej vám hnedá oko rozžiari oveľa jemnejším spôsobom. Jej výhodou je, že sa dá zohnať v niekoľkých odtieňoch, od tmavohnedej až po svetlú, ktorá mihalnice v podstate len veľmi jemne predĺži a dodá im objem.

Hnedú riasenku úplne najviac ocenia ženy so svetlými a hnedými vlasmi, naopak, vyhnúť by sa jej mali tzv. „ženy typu Snehulienka,“ s čiernymi vlasmi a veľmi bledou pleťou. Tie by ako jediné mali určite zostať pri čiernej!

Zdroj: Profimedia

​ 

Zdroj: cosmopolitan.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green