Oblačno
14°
Bratislava
Emanuel
26.3.2023
Ženy riešia jej kilá navyše, no teraz zašla ešte ďalej: Za túto FOTO by sa pred rokom hanbila
Zdielať na

Ženy riešia jej kilá navyše, no teraz zašla ešte ďalej: Za túto FOTO by sa pred rokom hanbila

Zdroj: SITA

Stačila jediná fotka Demi Lovato v bikinách, ktorá u žien po celom svete vyvolala hotový ošiaľ. Dôvod! Speváčka prvýkrát ukázala holú pravdu.

Americká speváčka sa nikdy netajila tým, že to v živote nemala najľahšie a už si stihla prejsť kadečím. Viackrát sa liečila zo závislosti od drog a alkoholu, čo sa vždy odrazilo aj na jej postave.

Moderátorka Česko Slovensko má talent Lujza patrí tiež k ženám, ktoré sa na nič nehrajú

Demi je prirodzene plnoštíhla, no ženy s jej figúrou to v Hollywoode, kde sa nosí štíhlosť, nemajú ľahké. Aj preto tmavovláska celé roky drela v posilňovni, držala diéty, aby zodpovedala ideálu krásy. S tým je koniec! Zaoblená speváčka na Instagrame zverejnila svoju prvú fotku bez akýchkoľvek úprav. Čuduj sa svete, aj jej stehno zdobí celulitída rovnako ako stehná miliónov žien. "Toto je môj najväčší strach - fotka v bikinách bez úprav. Hádajte, čo?! Aj ja mám celulitídu. Už som tak unavená z toho, ako ma neustále kritizujú za moje telo aj z upravovania fotiek, ktoré som sama robila," zverila sa kráska, ktorá si týmto gestom získala srdcia mnohých žien. Mohlo by tých hviezdičiek byť aj viac, nemyslíte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

Takto vyzerali jej vylepšené fotky

Súvisiace články

Najčítanejšie