Akú dĺžku vlasov nosíte najčastejšie? Prekvapí vás, čo to prezradí o vašej osobnosti

Akú dĺžku vlasov nosíte najčastejšie? Prekvapí vás, čo to prezradí o vašej osobnosti Zdroj: pinterest.com
Vedeli ste, že podľa dĺžky vlasov, ktorú nosíme najčastejšie, môžeme rozoznávať štyri typy osobnosti? Ste krátkovláska, nosíte bob, alebo ste roky verná dlhým vlasom?

Hoci každá z nás počas života vystrieda niekoľko účesov, istý strih a dĺžku máme predsa len najradšej a po čase sa k nej vrátime. Zistite hneď, či ste sa v týchto štyroch základných popisoch našli aj vy!

Aj naša pani prezidentka nedávno prekvapila zmeneným účesom...

Krátky "Pixie" účes

Odráža pokojnú, veľmi spoločenskú a zrelú osobu, preto sú aj vaše známosti a priateľstvá silné a dlhodobé. Ste veľmi šikovné, pokiaľ ide o riešenie problémov. Uprednostňujete predovšetkým komfort a dobrý vzhľad. Jednou z vašich chýb je to, že niekedy konáte unáhlene, ale nakoniec nájdete najvhodnejšie riešenie. Vaši nadriadení vás rešpektujú, pretože vidia, ako milujete svoju prácu a všetko čo robíte, robíte s vášňou.  

Zdroj: pinterest.com

Trendy bob

Táto dĺžka vlasov naznačuje, že ste čestný a jednoduchý človek, ktorý hovorí pravdu bez ohľadu na to, aké ťažké to môže byť. Viete si udržať dokonalú rovnováhu medzi svojim osobným a profesionálnym životom. Máte rýchle myslenie a viete, ako sa sústrediť. Vždy radi experimentujete s novými vecami vo všetkých oblastiach. Nenávidíte rutinu a nebojíte sa ani radikálnych zmien imidžu. Naopak, milujete ich! Ale časté zmeny vášho vzhľadu tiež odrážajú aj výkyvy nálad, ktoré vás tiež charakterizujú.

Zdroj: pinterest.com

Stredne dlhé vlasy alebo "Lob"

Ste osoba, ktorá nemá komplexy a ste spokojná so svojím vzhľadom. Vynikáte prirodzenou krásou, ktorá je pre opačné pohlavie mimoriadne príťažlivá. Tiež máte zvláštnu schopnosť vynikať v rozhovoroch a záleží vám na priateľoch, ktorí vás preto majú radi. Milujete výzvy a nové projekty.

Zdroj: pinterest.com

Dlhé vlasy

Milujete romantiku a veríte, že raz stretnete princa na bielom koni. Ste náročná a dosť kritická osoba. Typickou vlastnosťou je u vás aj žiarlivosť, ale keď sa zamilujete, dáte do vzťahu všetko. Máte silné a hlboké city, preto nevyhľadávate krátke vzťahy. Milujete vrúcne a dlho, tak, ako sú dlhé aj vaše vlasy. Ste kreatívny človek, ale musíte sa naučiť byť viac organizovaný, aby vás neovládol chaos. Vaša vytrvalosť vám pomôže dosiahnuť veľké úspechy.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: brightside.me

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:20 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 Nákupné maniačky
06:25 Skutočné príbehy
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
05:35 Nine
07:40 Nanga Parbat
09:35 Věčně mladá