Bola prirodzene krásna, nestačilo jej to: Nepochopíte, ako mohla so sebou TOTO urobiť!

Bola prirodzene krásna, nestačilo jej to: Nepochopíte, ako mohla so sebou TOTO urobiť! Zdroj: Profimedia
Matka štyroch detí je na plastických operáciách doslova závislá a najnovšie túži po najväčších prsiach v Británii. Jej aktuálny vzhľad vás poriadne šokuje!

Amanda Lovelie (40) z Veľkej Británie je posadnutá svojím výzorom. Okrem množstva plastických vylepšení chodí pravidelne na botox a masáže tváre. Manželovi aj deťom sa to vraj veľmi páči a v túžbe po „dokonalosti“ ju podporujú.

Predtým, ako prepadla plastikám, bola prirodzene krásna...

Zdroj: Profimedia

Najskôr Barbie, potom Pamela...

Amanda už od detstva túžila vyzerať ako bábika Barbie, odkedy však uvidela sexi záchranárku z Pobrežnej hliadky, vedela, že raz bude vyzerať presne ako ona. Keď jedného dňa s plastickými úpravami začala, už sa nedokázala zastaviť a stále míňa za úpravy neuveriteľné sumy.

Zdroj: Profimedia

Hoci svorne tvrdí, že ju celá rodina podporuje, jej mladšie deti priznali, že sa im nepáči, keď mama trávi toľko času v salónoch, píše denník Metro. Ktovie, ako sa tvária ich spolužiaci v škole, keď si prezerajú jej fotografie.

Uff, toto je už poriadne silná kava, súhlasíte?

View this post on Instagram

EVOLUTION 💋💋

A post shared by Amanda Lovelie (@amandalovelie) on

View this post on Instagram

Throwback Thursday, just want to say a big shoutout to my good friend Brian @take1photography_ this is a pic from my very first photo shoot back in the day, he’s always been there for me giving me guidance and advice throughout my career, as we all know in this industry most people are only out for themselves, but Brian’s had my back from day one, and thank you for being there for me through the years, a great professional a great photographer and a great friend, can’t wait to see your new studio Mr, we will get some amazing shots, 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿xxx big 💋💋💋’s #glamourmodel#magazine#glamour#buy#personal#model#glamourshots#take1photography #pg7magazine #hot#blondegirl#latex#roleplay#crazygirls#like#personal#pg7#share#beautiful#fit#scottish#buy#thursday

A post shared by Amanda Lovelie (@amandalovelie) on

Zdroj: metro.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:00 KINOSÁLA
05:25 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
05:15 Kutyil s.r.o. II.
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:25 Scorpions Forever
07:15 Noc s králem
09:25 To nejsi Ty