Jennifer Lopez oslavuje 50-tku! Neuveríte, ako vyzerala pred dvadsiatimi rokmi!

Jennifer Lopez oslavuje 50-tku! Neuveríte, ako vyzerala pred dvadsiatimi rokmi! Zdroj: Profimedia
Je tomu naozaj ťažké uveriť, ale táto latino kráska s telom bohyne dnes oslavuje polstoročnicu. Ako je to možné, že vyzerá lepšie ako za mladých čias?

Za jej dokonalým vzhľadom nie je iba dobrá genetika a skrášľovacie zákroky. Krásu a vymakanú postavu má vďaka prísnej životospráve a náročným tréningom, ktoré dodržiava od mladosti.

​Beauty a fit tajomstvá J Lo

Cvičenie a tanec

Rovnako ako bez tanca, ani bez pravidelného cvičenia si už nedokáže predstaviť život. Kľúčom k super postave je, že každých 10 dní mení tréning, aby si svaly na istý pohyb nezvykli.

Žiadna káva, alkohol ani cigarety

J Lo dobre vie, že všetky tieto veci ničia pokožku a spôsobujú vrásky, preto s aim úplne vyhýba. Ak si občas dopraje kávu, tak iba bez kofeínu.

Neopaľuje sa

Speváčka sa už veľakrát vyjadrila, že sa nikdy veľa neopaľoval. Ak sa ale objaví na pláži, poriadne sa predtým natrie krémom s vysokým ochranným faktorom a ochráni sa veľkým klobúkom.

Zdravá strava

Základom jej jedálnička je veľa čerstvého ovocia a zeleniny a proteíny, vďaka ktorým vraj zaženie vlčí hlad. Taktiež dbá na pravidelný pitný režim, pije najmä veľa čistej vody.

Starostlivosť o pleť

Hoci pred rokmi používala drahšiu kozmetiku La Mer, ktorá je obľúbená u celebrít, jej aktuálnym favoritom je oveľa lacnejší produkt - denný ružový krém značky Dr Hauschka. Na tvár používa aj produkty, ktoré obsahujú kyselinu glykolovú, ktorá odstraňuje odumreté bunky. 

Samozrejmosťou pre Jennifer je aj dostatok spánku, dopraje si minimálne 7-8 hodín a tiež meditácia, ktorej sa venuje po 20 minút ráno aj večer.

A tu je dôkaz, že čerstvá päťdesiatnička Jennifer Lopez vyzerá stále rovnako skvelo, ako za mladších čias. Verili by ste, že rozdiel medzi týmito fotkami je 20 rokov?

Zdroj: Profimedia

https://www.instagram.com/p/B0SZXfPDtur/

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
12:00 NOVINY O 12:00
09:10 Panelák
10:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
09:45 Kosti V.
11:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
12:05 Dr. Dokonalý
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam IX.
09:55 To nejsi Ty
11:50 Mámy na nože
13:30 Arthur a Maltazardova pomsta