Bývalá tínedžerská hviezda desí výzorom: Drogy ju zmenili na nepoznanie

Bývalá tínedžerská hviezda desí výzorom: Drogy ju zmenili na nepoznanie Zdroj: Profimedia
Plánovala veľkolepý návrat na filmové plátna, namiesto toho opäť prepadla drogám a skončila v liečebni. Na aktuálnych záberoch kedysi populárnu herečku nespoznáte!

Pár rokov dozadu zažiarila herečka Amanda Bynes (32) v niekoľkých úspešných filmoch. Žiaľ, po jej raketovej sláve nastal tvrdý pád až na samé dno, z ktorého sa herečka snaží vyhrabať, ale nedarí sa jej to. O návrate k filmu môže asi už len snívať.

Nezvládla slávu?

Amandu Bynes si môžete pamätať napríklad z filmu Čo to dievča chce, kde si zahrala po boku Colina Firtha, ktorý hral jej otca.

Zdroj: Profimedia

Amanda sa stala miláčikom mnohých tínedžerov, dievčatá sa túžili na ňu podobať, mnohé napodobňovali jej štýl a účesy.

Úspešnú kariéru mladej herečky ukončili jej opakované problémy s drogami. Hoci sa už niekoľkokrát liečila od závislosti, vždy sa k nim opäť vrátila. Len pred niekoľkými týždňami plánovala návrat k filmovaniu, ale vyzerá to tak, že závislosť opäť vyhrala.

Herečka sa po drogových aférach zmenila na nepoznanie...

Zdroj: Profimedia

 

View this post on Instagram

#AmandaBynes Reportedly Checked Into a Mental Health Facility Just a few months ago, Amanda said she was ready to get back into acting. #Actressandfashionstudent Amanda Bynes has reportedly checked into a #mentalhealthfacility. According to YOUNGTRIBUNE and TMZ sources, Amanda had a “#relapse” and is being treated for #drugaddiction and mental health issues, which she has reportedly been #struggling with again since the end of last year. The YOUNGTRIBUNE source added that being back in the public eye and auditioning for acting roles put too much pressure on her. In November, Amanda was on the cover of #Papermagazine and #openedup about her past experience with depression. At the time, she said watching herself play a boy in #ShestheMan sent her into a months-long depression. She explained, “When the movie came out and I saw it, I went into a #deepdepression for 4 to 6 months because I didn’t like how I looked when I was a boy.” Amanda also described how #smokingmarijuana and taking #otherdrugs changed her outlook. “I was #highonmarijuana when I saw that [Easy A], but for some reason, it really started to #affect me,” she said. “I don't know if it was a drug-induced psychosis or what, but it affected my #brain in a different way than it affects other people. It absolutely changed my #perception of things.” Amanda has reportedly been in the #treatment facility since January. Read more on www.youngtribune.com (📷:Getty Images) . . . . . #amandabynes #trending #amandabynesvideo #amandabyneedit #hollywoodgossip #viral

A post shared by Young Tribune (@youngtribune1) on

Sympatickú a vždy vysmiatu tínedžerskú hviezdu by ste v nej už nespoznali. Naozaj smutný pohľad…

Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: people.com

TV Program

16:50 NAŠI II.
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:05 Simpsonovci XXI.
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:25 Agi Bagi II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král