Najstaršia bikiny modelka opäť boduje: V reklame na spodnú bielizeň bez RETUŠE

Najstaršia bikiny modelka opäť boduje: V reklame na spodnú bielizeň bez RETUŠE Zdroj: Profimedia
S modelingom začala po päťdesiatke a tesne pred šesťdesiatkou si ju vybrali na fotografovanie spodnej bielizne. Je odvážna, krásna a najmä sa nebojí byť prirodzená!

Nicola Griffin (59) je mamou dvoch dospelých detí a je perfektným príkladom toho, že na plnenie svojich snov nikdy nie je neskoro!

Charizmatická Angličanka začala pracovať ako modelka až v 53 rokoch a najviac ju preslávilo fotenie bikín pre magazín Sports Illustrated.

Nicola má tesne pred šesťdesiatkou a starnutia sa rozhodne nebojí a ani proti nemu nemieni bojovať. Už celé roky si nefarbí vlasy a necháva si ich v prirodzenej šedivej farbe, vrásky a škvrny na tele považuje za svoje poznávacie znamenia.

Najnovšie fotografovanie v spodnej bielizni pre internetový obchod JD Williams si zrelá modelka poriadne užila a ohlasy na reklamu boli mimoriadne priaznivé. Nielen preto, že sa konečne niekto nebál a vybral si do kampane aj staršiu ženu, ale tiež preto, že fotografie ponechali úplne prirodzené, bez grafických úprav a retuše.

View this post on Instagram

@lovepanache ❤️

A post shared by Nicola Griffin (@nicolajgriffin) on

"Nicola vyzerá nádherne a sebavedome, takže sme nemali žiaden dôvod zasahovať do týchto záberov,” prezradila hovorkyňa JD William, Suzi Burns.

Zdroj: Profimedia

"Keď som bol mladá, nikdy som nebola so sebou spokojná. Čím som staršia, tým viac milujem svoje nedokonalosti. Je to úplne v poriadku, že nie som dokonalá…”

Zrelá modelka potvrdila, že sa cíti oveľa lepšie a sebavedomejšie, ako v mladosti. Modeling je pre ňu skvelou inšpiráciou, aby pravidelne športovala a dodržiavala zdravý životný štýl.

"Všetkým ženám by som poradila, aby sa nebáli byť odvážnejšie a aby si viac verili. Ste krásne také, aké ste. Užívajte si to!” dodáva žena, ktorou sa rozhodne oplatí inšpirovať!

 

Zdroj: irishexaminer.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
14:50 Nákupné maniačky
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
15:40 Lovci drakov
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.