Najstaršia bikiny modelka opäť boduje: V reklame na spodnú bielizeň bez RETUŠE

Najstaršia bikiny modelka opäť boduje: V reklame na spodnú bielizeň bez RETUŠE Zdroj: Profimedia
S modelingom začala po päťdesiatke a tesne pred šesťdesiatkou si ju vybrali na fotografovanie spodnej bielizne. Je odvážna, krásna a najmä sa nebojí byť prirodzená!

Nicola Griffin (59) je mamou dvoch dospelých detí a je perfektným príkladom toho, že na plnenie svojich snov nikdy nie je neskoro!

Charizmatická Angličanka začala pracovať ako modelka až v 53 rokoch a najviac ju preslávilo fotenie bikín pre magazín Sports Illustrated.

Nicola má tesne pred šesťdesiatkou a starnutia sa rozhodne nebojí a ani proti nemu nemieni bojovať. Už celé roky si nefarbí vlasy a necháva si ich v prirodzenej šedivej farbe, vrásky a škvrny na tele považuje za svoje poznávacie znamenia.

Najnovšie fotografovanie v spodnej bielizni pre internetový obchod JD Williams si zrelá modelka poriadne užila a ohlasy na reklamu boli mimoriadne priaznivé. Nielen preto, že sa konečne niekto nebál a vybral si do kampane aj staršiu ženu, ale tiež preto, že fotografie ponechali úplne prirodzené, bez grafických úprav a retuše.

View this post on Instagram

@lovepanache ❤️

A post shared by Nicola Griffin (@nicolajgriffin) on

"Nicola vyzerá nádherne a sebavedome, takže sme nemali žiaden dôvod zasahovať do týchto záberov,” prezradila hovorkyňa JD William, Suzi Burns.

Zdroj: Profimedia

"Keď som bol mladá, nikdy som nebola so sebou spokojná. Čím som staršia, tým viac milujem svoje nedokonalosti. Je to úplne v poriadku, že nie som dokonalá…”

Zrelá modelka potvrdila, že sa cíti oveľa lepšie a sebavedomejšie, ako v mladosti. Modeling je pre ňu skvelou inšpiráciou, aby pravidelne športovala a dodržiavala zdravý životný štýl.

"Všetkým ženám by som poradila, aby sa nebáli byť odvážnejšie a aby si viac verili. Ste krásne také, aké ste. Užívajte si to!” dodáva žena, ktorou sa rozhodne oplatí inšpirovať!

 

Zdroj: irishexaminer.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 Doba ľadová: Mamutí tresk
20:10 Titanic
00:05 Letecké katastrofy XVI.
01:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
20:10 Bez druhej šance
21:25 Bez druhej šance - PREMÍERA
22:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb III.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Skleněný zámek
00:35 Gringo: Zelená pilule