HOT manikúrový trend ovládol Instagram: Takto ľahko to zvládnete aj doma

HOT manikúrový trend ovládol Instagram: Takto ľahko to zvládnete aj doma Zdroj: Instagram
Starý rok sa blíži ku koncu a s ním sa objavujú aj nové módne trendy, ktoré budú kraľovať aj v roku nasledujúcom. Čo sa týka nechtov, toto je aktuálne najväčší hit. Vyskúšate si ho?

Aj manikúra a nechtový dizajn podliehajú trendom, ten najhorúcejší napodobňuje vzhľad korytnačieho panciera, ale nemusíte sa ho báť. Pri dobrom prevedení a skombinovaní s inými farbami, môže vyzerať naozaj zaujímavo. Presvedčte sa!

“Tortoiseshell nails” sú možno takou jemnejšou verziou leopardieho vzoru, ktorý sa každú chvíľu vracia do módnych trendov. Korytnačí vzor možno vyzerá na pohľad komplikovane, ale v skutočnosti to nie je vôbec zložité a s trochou cviku ho ľahko zvládnete aj doma.

Tento vzor môžete nosiť na všetkých nechtoch, ale zaujímavejšie vyzerá napríklad v kombinácii s čiernou, prípadne s krémovými odtieňmi a úplne top je kombinácia so zlatou farbou.

Takto ľahko zvládnete korytnačí vzor doma:

 

Pozrite si aj ďalšie nechtové inšpirácie. Čo poviete, vyskúšate to?

View this post on Instagram

濃いめカラーのべっこうネイル +細めのゴールドライン💅 カラーの混ざりあった やわらかい印象のべっこうに仕上げました☺ べっこうといってもいろいろ… 奥が深い… ・ ……………………………………………………………… ☺hiyonail mail⇒hiyonail.art@gmail ・ ☺LILACE NAIL http://www.lilace-hair-lounge.com/ …………………………………………………………… ・ #nail #nails #nailart #nailarts #nailartdesign #nailartdesigns #gel #gelnail #gelnails #gelnailart #gelnailarts #gelnailartdesign #gelnailartdesigns #gelgelart #gelarts #kokoist #kokoistusa #handpaint #hioyonail #hioyonailgallery #tortoiseshell #tortoiseshellnail #tortoiseshellnails #KOKOISTartcreativeteam

A post shared by hiyonail (@hiyo_2) on

Zdroj: Instagram, popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce