Dobrý kaderník či kúzelník? Totálne zničené vlasy po premenách nespoznáte

Dobrý kaderník či kúzelník? Totálne zničené vlasy po premenách nespoznáte Zdroj: Instagram
Tieto fotografie pred a po vlasovej premene vás presvedčia, že aj vlasy vo veľmi zlom stave, môžu opäť žiariť zdravím aj bez radikálneho skrátenia.

Príliš časté domáce farbenie, používanie nevhodnej kozmetiky, žehlenie a fénovanie, to všetko dáva vlasom poriadne zabrať. Ak vaše vlasy stratili lesk, ťažko sa upravujú a kvôli odrastom máte na hlave aspoň 10 odtieňov, je načase zveriť sa do rúk odborníkovi.

Dobrý kaderník vás určite nebude kritizovať, že ste sa o vlasy nestarali dobre, ale poradí vám, ako dostať vlasy opäť do formy.

Základom je dobrý, ľahko upraviteľný strih a vhodná farba. Či už stavíte na jednoliaty odtieň, ombré či prirodzený melír, mali by ste myslieť na to, že je nutné vlasy dofarbovať a upravovať aspoň každých 6-8 týždňov.

Pozrite sa na tieto fantastické vlasové premeny, ktoré sú dôkazom toho, že dobrý kaderník dokáže aj so zničenými vlasmi doslova zázraky.

Blížia sa Vianoce a Nový rok, možno by ste si návštevu v dobrom salóne mohli želať aj ako darček, čo poviete?

View this post on Instagram

When I get clients like this.. Where the hair is long but it looks "not right".... It's time for a do over. Many clients have a hard time letting go of the damaged long hair... I ALWAYS say... It's better to have short healthy looking hair than to have longgggg questionable hair. I ask them... Would you rather someone say "you have pretty hair" or "your hair is long" (not pretty, just long). I rather have pretty hair. 🤗 So, thank God, most of my clients trust my judgement and they let me do my 'thang' lol. 😄 I cut it to where her hair looked fuller. I applied 6.0 on regrowth with a dash of 6.1 and 25% then applied 7.0 on the rest with 10 Vol. Left it processing a total of 45 min. Washed and used Joico Kpak treatment. #colorcorrection #correctivecolor #cutbyLSG #StylebyLSG #colorbyLSG #colormyworld #colormylife #schwarzkopfprofessionals #kpakjoico #joicokpak #lovingmyjob #shorthairandlovingit

A post shared by Mystik Creations LindaGonzalez (@linda_s_gonzalez) on

Zdroj: Instagram, popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska