Na školskej stretávke chcela vyzerať najlepšie: Po zákrokoch totálne omladla

Na školskej stretávke chcela vyzerať najlepšie: Po zákrokoch totálne omladla Zdroj: youtube
Táto žena sa chystala na stretávku zo strednej školy a veľmi túžila spolužiakov ohúriť, čo sa jej vďaka zásahom plastického chirurga jednoznačne podarilo.

Keď Donarae Dunwoody (57) dostala pozvánku na stretnutie zo školy po 39-tich rokoch, ihneď sa rozhodla, že bude vyzerať najlepšie zo všetkých a začala na tom okamžite pracovať.

Zmena jej prospela

Ktorá z nás by netúžila na stretnutí po desiatkach rokov svojich spolužiakov pozitívne ohúriť svojim vzhľadom a vizážou? Donarae túžila po drobných estetických vylepšeniach už dlhšie, ale práve pripravovaná stretávka bola pre ňu veľkou motiváciou, aby sa konečne odhodlala.

Donarae sa obrátila na skúseného plastického chirurga, s ktorým sa dohodla na piatich estetických zákrokoch, ktoré zahrňovali odstránenie tuku na brade a čelusti, úpravu očných viečok či vypnutie pokožky na pleti.

5 týždňov po operáciách mala všetky rany dôkladne zahojené, mohla sa nahodiť, nalíčiť a vybrať sa šokovať a možno aj trošku provokovať svojich spolužiakov. Chcela ich svojím výzorom doslova omráčiť a vyzerá to tak, že sa jej to rozhodne podarilo, čo poviete?

Pozrite si jej premenu aj vo videu:

Zdroj: insideedition.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 TOP STAR
12:50 Kosti VIII.
13:55 Kosti VIII.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
14:45 Simpsonovci VI.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
14:00 JAG IV.
12:40 Albert pozná prírodu najlepšie
13:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Malý medvedík
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa
15:05 Domácnost naruby