Na školskej stretávke chcela vyzerať najlepšie: Po zákrokoch totálne omladla

Na školskej stretávke chcela vyzerať najlepšie: Po zákrokoch totálne omladla Zdroj: youtube
Táto žena sa chystala na stretávku zo strednej školy a veľmi túžila spolužiakov ohúriť, čo sa jej vďaka zásahom plastického chirurga jednoznačne podarilo.

Keď Donarae Dunwoody (57) dostala pozvánku na stretnutie zo školy po 39-tich rokoch, ihneď sa rozhodla, že bude vyzerať najlepšie zo všetkých a začala na tom okamžite pracovať.

Zmena jej prospela

Ktorá z nás by netúžila na stretnutí po desiatkach rokov svojich spolužiakov pozitívne ohúriť svojim vzhľadom a vizážou? Donarae túžila po drobných estetických vylepšeniach už dlhšie, ale práve pripravovaná stretávka bola pre ňu veľkou motiváciou, aby sa konečne odhodlala.

Donarae sa obrátila na skúseného plastického chirurga, s ktorým sa dohodla na piatich estetických zákrokoch, ktoré zahrňovali odstránenie tuku na brade a čelusti, úpravu očných viečok či vypnutie pokožky na pleti.

5 týždňov po operáciách mala všetky rany dôkladne zahojené, mohla sa nahodiť, nalíčiť a vybrať sa šokovať a možno aj trošku provokovať svojich spolužiakov. Chcela ich svojím výzorom doslova omráčiť a vyzerá to tak, že sa jej to rozhodne podarilo, čo poviete?

Pozrite si jej premenu aj vo videu:

Zdroj: insideedition.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:25 TIPOS INFO
19:40 ŽREBOVANIE
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti VIII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti I.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
18:30 Asteroid Kassandra
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Pohanský král
22:15 Reportér