Kvôli novému účesu nevychádzala z domu: Mala to naozaj také zlé?

Kvôli novému účesu nevychádzala z domu: Mala to naozaj také zlé? Zdroj: Instagram
Ak roky nosíte dlhé vlasy, asi ste sa už niekoľkokrát chceli dať ostrihať nakrátko. Rovnako na tom bola aj Hedy, ktorá sa k tomuto kroku odhodlala a veľmi to oľutovala.

Mladá Američanka sa uplynulý rok presťahovala z Kalifornie do New Yorku a túžila po nejakej radikálnej zmene.

Najprv premýšľala nad zmenou mena, ale napokon sa rozhodla pre menej „bolestivý“ krok, a tým bol nový strih. „Vyskúšala som už všetky farby, takže som si povedala, že si vlasy dám ostrihať. Zo začiatku sa mi účes aj páčil, ale už po troch dňoch som si uvedomila, že som urobila obrovskú chybu! Hovorila som si, že sú to len vlasy a narastú, ale... Ak si myslíte, že s krátkymi budete mať menej práce, mýlite sa!“ zverila sa vo svojom blogu Hedy.

 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Každé ráno si ich musela umývať, nemohla si ich zopnúť do vrkoča, pri cvičení jej padali do čela a boli hneď mokré... „Časom som svoj účes začala naozaj nenávidieť až tak, že som nevychádzala zo domu. Pracovala som z bytu, objednávala si jedlo, aby som nemusela chodiť do potravín. Dokonca som začala nosiť klobúky aj šatky, zafarbila si vlasy na tmavšie, ale nič nepomáhalo.“ Trvalo osem mesiacov, kým si ich vedela zopnúť do minicopu a jej život sa pomaličky vracal do zabehnutých koľají. „Hoci som si myslela, že mi na vlasoch nikdy tak nezáleží, opak bol pravdou. Túto chybu by som už nikdy nezopakovala a nedala sa ostrihať,“ dodala Hedy. Podľa nás jej to seklo aj s krátkymi vlasmi, čo poviete?

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: popsugar.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

11:25 Dr. Dokonalý
12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
11:40 Áno, šéfe USA III.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:55 DEDIČSTVO
12:00 Vražedné Miami II.
13:00 Presne takto o rok
14:00 Dr. House I.
12:00 Maxipes Fík
12:10 Dážďovečky
12:15 Medzi nami zvieratkami
11:20 Srdce na správném místě
13:05 Poslední odkaz
14:50 Blbec k večeři