Máte medzeru medzi zubami? Zabudnite na komplexy a zistite, čo TO znamená

Máte medzeru medzi zubami? Zabudnite na komplexy a zistite, čo TO znamená Zdroj: Facebook/Judit Bárdos
Mnoho slávnych a úspešných ľudí má spoločný práve tento znak, ktorý už dávno nie je považovaný za kozmetickú chybu, práve naopak! Prezradíme vám, v čom títo ľudia vynikajú!

Ak máte medzeru medzi prednými zubami, mali by ste vedieť, že nie je žiaden dôvod na komplexy! Okrem toho, že táto drobnosť pridáva ľuďom sexepíl, je dokázané, že vynikajú hneď v niekoľkých oblastiach.

Sú inteligentní

Ľudia, ktorí majú medzeru medzi prednými zubami, sú nadpriemerne inteligentní a veľmi tvoriví. Majú skvelý všeobecný prehľad a sú vynikajúci spoločníci.

Majú dar reči

Ľudia s medzierkou medzi zubami sú poriadne ukecaní v tom najlepšom zmysle. Majú nielen dar reči, ale dokážu svojim slovami vždy zaujať. Práve preto sú v spoločnosti veľmi obľúbení a majú veľa priateľov.

Vedia to s peniazmi

Títo ľudia nikdy nemíňajú za veci, ktoré skutočne nepotrebujú a vďaka tomu si žijú uvoľnene a nepoznajú finančné problémy.

Vyznávajú zdravý životný štýl

Skutočne, ľudia s medzerou medzi zubami vedia, že zdravá výživa je kľúčom ku kvalitnému životu. Majú tendenciu jesť viac zeleniny a ovocia ako napríklad mäsa či sladkých výrobkov.

Sú úspešní v kariére

Existuje mnoho príkladov úspešných ľudí s touto medzerou. Väčšinou berú svoju prácu veľmi vážne a často skončia na veľmi vysokých pozíciách. Niekoľko ľudí s medzierkou medzi zubami sa nájde aj medzi celebritami, mnohé z nich sa dokonca aj vďaka tejto drobnej odlišnosti presadili v modelingu či herectve. 

Toto je len niekoľko celebrít, ktoré okrem iného preslávila medzierka medzi zubami:

Zdroj: healthybeautiful.info

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:45 LUCKY ROOM
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:45 Súdna sieň
18:45 Súdna sieň
19:50 TIPOS INFO
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII.
18:00 Kosti XII.
19:00 Kosti XII.
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
18:10 Požiarnik Sam X.
16:20 Příběh jedné jízdy
18:15 Status Update
20:15 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: The Circle