Jasno
24°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
Aniston nemá krásne vlasy zadarmo: Takto vyzerá po troch hodinách v kaderníctve
Zdielať na

Aniston nemá krásne vlasy zadarmo: Takto vyzerá po troch hodinách v kaderníctve

Zdroj: theinsider.com

Americká herečka má dávno po štyridsiatke a stále vyzerá fantasticky. Aj prirodzene krásne a pestované vlasy prispievajú k tomu, že vyzerá oveľa mladšie.

Priznajte sa, ktorá z vás v minulosti netúžila mať vlasy ako obľúbená Rachel z Priateľov? Jej účes vtedy spôsobil hystériu a mnohé ženy chceli byť ako ona.

Jennifer paradoxne tvrdí, že práve postupne ostrihaný a vyfúkaný účes z prvej série Priateľov bol najškaredší, aký kedy mala na hlave. Dnes dáva prednosť hladkým, alebo jemne zvlneným vlasom s dĺžkou po plecia, o ktoré sa pravidelne stará.

Hoci Jennifer sa venuje vlasom poctivo aj doma, vlasoví odborníci jej pomáhajú udržiavať strih aj farbu. S takýmto výsledkom odchádzala najnovšie zo salónu v Beverly Hills po dlhých troch hodinách.

Profimedia

Profimedia

​Na toto nedá dopustiť!

Možno vás to prekvapí, ale Jennifer najviac verí prírodným produktom, ktoré pravidelne používa aj na svoje vlasy.

  • Základom je kokosový olej, ktorý používa na končeky vlasov a občas si ich votrie ako masku do celej dĺžky vlasov.
  • Pravidelne si vlasy oplachuje silným zeleným čajom, ktorý, ktorý vďaka panthenolu perfektne posilňuje vlasové korienky.
  • Jenn si robí aj domáce vlasové masky, za najúčinnejšie považuje tie s avokádom, či so surovými vajíčkami.
  • Na stimulovanie vlasovej pokožky používa kávovú usadeninu, ktorou si pravidelne masíruje celú hlavu, nechá krátko pôsobiť a dobre umyje. Vlasy budú potom nielen zdravšie, ale budú aj rýchlejšie rásť.

Súvisiace články

Najčítanejšie