Použila samoopaľovací sprej, ale na niečo zabudla: FOTO jej tváre valcuje internet

Použila samoopaľovací sprej, ale na niečo zabudla: FOTO jej tváre valcuje internet Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Tieto zábery vás nielen pobavia, ale určite sa z nich aj poučíte! Na túto vec po použití samoopaľováku nikdy nezabúdajte!

Alex Vinklarek (17) z Houstonu zdieľala fotografie svojej tváre krátko po nanesení samoopaľovacieho prostriedku a tie sa rozšírili po sociálnych sieťach rýchlo ako blesk. Keď ich uvidíte, pochopíte, prečo.

Alex veľmi dobre vie, že kým samoopaľovací prostriedok poriadne neuschne a nevstrebe sa do pokožky, nesmie prísť do kontaktu s vodou. Keď však odišla zo salónu s čerstvou vrstvou „opálenia“ zo spreja, nastúpila do auta a sledovala videá na Twitteri.

Čo čert nechcel, mladé dievča si pozrelo veľmi dojímavé video o psíkovi a jeho majiteľovi, ktoré ju absolútne rozcítilo a slzy sa jej spustili ako hrachy. Alex vedela, že je zle a ihneď sa pozrela do zrkadla. „Keď som sa uvidela, začala som plakať ešte viac, pretože to vyzeralo hrozne,“ priznala.

 Nakoniec sa na svojej chybe poriadne zabavila a rozhodla sa o svoj trapas podeliť s ostatnými. Nezabúdajte, po použití samoopaľováku vydržte aspoň 2 hodiny neplakať! V opačnom prípade dopadnete takto!

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:50 TOP STAR
13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:00 ZOO
12:40 Fakty a fikcie
13:40 Fórky, vtipky XXVII.
14:10 Simpsonovci XII.
12:00 Ochranca IV.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
13:45 Mestečko Wackaville
12:50 Popelky
14:30 Tah pěšcem
16:30 Kluci na povel