Použila samoopaľovací sprej, ale na niečo zabudla: FOTO jej tváre valcuje internet

Použila samoopaľovací sprej, ale na niečo zabudla: FOTO jej tváre valcuje internet Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Tieto zábery vás nielen pobavia, ale určite sa z nich aj poučíte! Na túto vec po použití samoopaľováku nikdy nezabúdajte!

Alex Vinklarek (17) z Houstonu zdieľala fotografie svojej tváre krátko po nanesení samoopaľovacieho prostriedku a tie sa rozšírili po sociálnych sieťach rýchlo ako blesk. Keď ich uvidíte, pochopíte, prečo.

Alex veľmi dobre vie, že kým samoopaľovací prostriedok poriadne neuschne a nevstrebe sa do pokožky, nesmie prísť do kontaktu s vodou. Keď však odišla zo salónu s čerstvou vrstvou „opálenia“ zo spreja, nastúpila do auta a sledovala videá na Twitteri.

Čo čert nechcel, mladé dievča si pozrelo veľmi dojímavé video o psíkovi a jeho majiteľovi, ktoré ju absolútne rozcítilo a slzy sa jej spustili ako hrachy. Alex vedela, že je zle a ihneď sa pozrela do zrkadla. „Keď som sa uvidela, začala som plakať ešte viac, pretože to vyzeralo hrozne,“ priznala.

 Nakoniec sa na svojej chybe poriadne zabavila a rozhodla sa o svoj trapas podeliť s ostatnými. Nezabúdajte, po použití samoopaľováku vydržte aspoň 2 hodiny neplakať! V opačnom prípade dopadnete takto!

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
18:50 Kutyil s.r.o. II.
19:35 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli III.
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Kosti V.
19:15 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
18:35 Mé potrhlé já
20:15 Králova láska
22:25 Nebezpečné pokušení