Nechtová dizajnérka vytvorila nový HIT: Takúto manikúru ste ešte určite nevideli!

Nechtová dizajnérka vytvorila nový HIT: Takúto manikúru ste ešte určite nevideli! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Niektorí sú z nezvyčajného nápadu zhrození, iní sú absolútne nadšení a obdivujú talent tejto ženy. Pozrite sa na fotku, ktorá vyvolala hotový ošiaľ na internete!

Sarah Clarke (34) je kvalifikovaná kaderníčka, ale oveľa viac ju chytil nechtový dizajn. Zameriava sa na nové techniky a vzory, aké predtým ešte nikto nerobil.

Sarah neprišla s týmto návrhom sama, dostala naň požiadavku od svojej tehotnej zákazníčky. Napadlo by vám, že ultrazvuková fotografia vášho nenarodeného dieťaťa by mohla byť ozdobou na vašich nechtoch?

Nechtová dizajnérka, ktorá je zároveň majiteľkou salónu SARenity je známa tým, že má rada výzvy a rozhodne sa nezľakla ani tejto. Keď výsledok zverejnila na sociálnej sieti, bola úplne šokovaná, koľko malo jej dielo ohlasov.

"Bola som nervózna, keď sa stal obrázok virálny a ľudia ho začali komentovať. Čakala som kritiku, ale väčšina z príspevkov bola veľmi pozitívna,“ teší sa umelkyňa, ktorá je aj vďaka tomuto nápadu na roztrhanie.

Pozrite sa na spomínanú manikúru, páči sa vám tento nápad?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
12:00 NOVINY O 12:00
10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
11:30 NOVÉ BÝVANIE
12:55 NOVÁ ZÁHRADA
10:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
11:45 MacGyver
10:35 Agi Bagi
10:50 Zabi nudu! II.
10:55 Ovečka Shaun II.
09:05 Hudba ticha
11:10 Skoro dospělá
12:50 Muž, který se směje