Nechtová dizajnérka vytvorila nový HIT: Takúto manikúru ste ešte určite nevideli!

Nechtová dizajnérka vytvorila nový HIT: Takúto manikúru ste ešte určite nevideli! Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Niektorí sú z nezvyčajného nápadu zhrození, iní sú absolútne nadšení a obdivujú talent tejto ženy. Pozrite sa na fotku, ktorá vyvolala hotový ošiaľ na internete!

Sarah Clarke (34) je kvalifikovaná kaderníčka, ale oveľa viac ju chytil nechtový dizajn. Zameriava sa na nové techniky a vzory, aké predtým ešte nikto nerobil.

Sarah neprišla s týmto návrhom sama, dostala naň požiadavku od svojej tehotnej zákazníčky. Napadlo by vám, že ultrazvuková fotografia vášho nenarodeného dieťaťa by mohla byť ozdobou na vašich nechtoch?

Nechtová dizajnérka, ktorá je zároveň majiteľkou salónu SARenity je známa tým, že má rada výzvy a rozhodne sa nezľakla ani tejto. Keď výsledok zverejnila na sociálnej sieti, bola úplne šokovaná, koľko malo jej dielo ohlasov.

"Bola som nervózna, keď sa stal obrázok virálny a ľudia ho začali komentovať. Čakala som kritiku, ale väčšina z príspevkov bola veľmi pozitívna,“ teší sa umelkyňa, ktorá je aj vďaka tomuto nápadu na roztrhanie.

Pozrite sa na spomínanú manikúru, páči sa vám tento nápad?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

08:15 SUPERMAMA
09:25 Súdna sieň
10:35 Súdna sieň
08:35 Ochranca II.
09:40 Prison Break: Útek z väzenia II.
10:55 PÁLI VÁM TO
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov
11:25 Komisár Rex XIII.
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
09:20 Malý medvedík
07:40 Iluze lásky
09:25 Alex a Emma
11:10 Žena z mých snů