Použila fejkový lesk Kylie Jenner a teraz to ľutuje: Z jej pier vám príde zle!

Použila fejkový lesk Kylie Jenner a teraz to ľutuje: Z jej pier vám príde zle! Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin, kyliecosmetics
Napodobenina známej kozmetiky sa mladej žene nevyplatila. Po jej použití skončila v nemocnici s nepríjemnými následkami.

Najmä mladé dievčatá, ktoré túžia po značkových výrobkoch a nemôžu si ich dovoliť, často siahnu po fejkoch, ktoré sľubujú rovnaké výsledky.

Hrôzostrašná reakcia

Rachel McLaughlin si na party požičala od kamarátky lesk na pery, ktorý si naniesla po niekoľkých hodinách ešte raz. Napodobenina známej kozmetiky Kylie Cosmetics jej spôsobila príšernú alergickú reakciu.

Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin

Jej sestra zverejnila na Facebooku fotografie jej opuchnutých pier, aby varovala pred falošnou kozmetikou aj ďalšie dievčatá. Rachel skončila s obrovskými opuchmi, bolesťou, sťaženým dýchaním a zvýšeným krvným tlakom v nemocnici, kde ju ošetrili a okamžite nasadili antibiotiká.

Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin

Lekári pred používaním neznámej kozmetiky varujú a radia ju vždy najskôr otestovať na vnútornej strane predlaktia. K prípadu sa vyjadrila aj samotná Kylie Jenner a uviedla, že všetky výrobky zakúpené inde, ako na jej webe, sú falošné!

Zdroj: Facebook

Zdroj: mirror.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
07:55 Súdna sieň
09:10 POLICAJTI V AKCII
06:05 Vyvolení - Dom snov
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:35 Profesionáli
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
06:40 Dážďovečky
06:50 Macko Uško
07:00 Rapotáčik
06:35 Pohledný mizera
08:15 Iluze lásky
10:05 Moje krásná učitelka