Použila fejkový lesk Kylie Jenner a teraz to ľutuje: Z jej pier vám príde zle!

Použila fejkový lesk Kylie Jenner a teraz to ľutuje: Z jej pier vám príde zle! Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin, kyliecosmetics
Napodobenina známej kozmetiky sa mladej žene nevyplatila. Po jej použití skončila v nemocnici s nepríjemnými následkami.

Najmä mladé dievčatá, ktoré túžia po značkových výrobkoch a nemôžu si ich dovoliť, často siahnu po fejkoch, ktoré sľubujú rovnaké výsledky.

Hrôzostrašná reakcia

Rachel McLaughlin si na party požičala od kamarátky lesk na pery, ktorý si naniesla po niekoľkých hodinách ešte raz. Napodobenina známej kozmetiky Kylie Cosmetics jej spôsobila príšernú alergickú reakciu.

Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin

Jej sestra zverejnila na Facebooku fotografie jej opuchnutých pier, aby varovala pred falošnou kozmetikou aj ďalšie dievčatá. Rachel skončila s obrovskými opuchmi, bolesťou, sťaženým dýchaním a zvýšeným krvným tlakom v nemocnici, kde ju ošetrili a okamžite nasadili antibiotiká.

Zdroj: Facebook/Bronagh McLaughlin

Lekári pred používaním neznámej kozmetiky varujú a radia ju vždy najskôr otestovať na vnútornej strane predlaktia. K prípadu sa vyjadrila aj samotná Kylie Jenner a uviedla, že všetky výrobky zakúpené inde, ako na jej webe, sú falošné!

Zdroj: Facebook

Zdroj: mirror.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:40 Krimi
07:10 Noviny TV JOJ
08:00 Rýchla rota Chipa a Dala
06:50 15 minút. KUCHÁR
07:35 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
07:00 Vtierka Sam
08:15 POLICAJTI V AKCII
09:05 POLICAJTI V AKCII
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:20 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
07:55 Americká Miss India
09:45 Bobule