Krásna modelka šokovala fotografiami PRED a PO: Všimli ste si ten rozdiel aj vy?

Krásna modelka šokovala fotografiami PRED a PO: Všimli ste si ten rozdiel aj vy? Zdroj: Instagram/maggieisgreene
Maggie sa rozhodla zabojovať proti všeobecným predstavám o kráse a ukázala aj odvrátenú stranu modelingu. Za jej odvahu jej ľudia tlieskajú.

Aj vy občas závidíte modelkám s dokonalými mierami, ktoré nemajú ani gram tuku navyše? Pravda je taká, že ani ony to nemajú zadarmo. Okrem toho, že sa musia neustále obmedzovať v jedle a držia prísne diéty, zanecháva to stopy najmä na ich psychike.

Modelka Maggie Greene bola ešte nedávno úplne vychudnutá a ako sama priznala, bola aj veľmi nešťastná. “Nemohla som ísť ani do reštaurácie s priateľmi a rodinou, vždy som zostala radšej doma a plakala som, lebo som nemohla nič normálne jesť,” napísala na svojom Instagrame.

PRED a PO

Maggie si jedného dňa povedala dosť a prestala s prísnymi diétami a obmedzeniami.

Pribrala 15 kilogramov a cíti sa konečne spokojne a šťastne, dokonca má s plnšou a ženskejšou postavou aj veľa ponúk na modeling. Maggie sa rozhodla zdieľať svoje porovnávajúce fotografie, aby najmä mladým dievčatám ukázala, že najdôležitejšie je to, aby sa cítili vo svojom tele dobre a vyrovnane. 

I’m not usually a paragraph caption type of girl, but I stumbled upon the picture on the left and felt like I should share because it’s so near and dear to my heart. The picture on the left was taken two years ago this month, and the picture on the right was taken a few weeks ago. You can see obvious physical differences, but what you can’t see is the mental differences. Two years ago, I was seriously unhappy. I would look in the mirror and think I looked fat. I wouldn’t go out to eat with my friends or family and I’d sit at home and cry because I felt like I couldn’t eat anything. It was the lowest point for me, but I wanted to be a model so bad. I wanted to be glamorized for being so thin even though I was miserable. In the picture on the right, I have gained around 30-35 pounds (I don’t exactly how much. I don’t weigh myself anymore.) AND I am a much happier human being mentally. Just wanted to share because the girl on the right looks in the mirror and thinks she looks thin! Healthy looks different on everyone & it’s important to embrace your own shape and size. You’ll be much happier! 💞 Thank you @wilhelminamodels @amaxarmy for believing in me and giving me a chance to embrace who I am AND still chase my dreams.

A post shared by Maggie Greene (@maggieisgreene) on

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: harpersbazaar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
09:30 POLICAJTI V AKCII
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
07:05 Chutíš mi
06:30 X Factor Veľká Británia XIII.
08:45 Nákupné maniačky
10:05 NOVÉ BÝVANIE
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Bob a Bobek králiky z klobúka
06:50 Máša a medveď I.
06:25 Lagerfeld - důvěrné
08:05 Černí baroni
09:55 Je prostě báječná