Krásna modelka šokovala fotografiami PRED a PO: Všimli ste si ten rozdiel aj vy?

Krásna modelka šokovala fotografiami PRED a PO: Všimli ste si ten rozdiel aj vy? Zdroj: Instagram/maggieisgreene
Maggie sa rozhodla zabojovať proti všeobecným predstavám o kráse a ukázala aj odvrátenú stranu modelingu. Za jej odvahu jej ľudia tlieskajú.

Aj vy občas závidíte modelkám s dokonalými mierami, ktoré nemajú ani gram tuku navyše? Pravda je taká, že ani ony to nemajú zadarmo. Okrem toho, že sa musia neustále obmedzovať v jedle a držia prísne diéty, zanecháva to stopy najmä na ich psychike.

Modelka Maggie Greene bola ešte nedávno úplne vychudnutá a ako sama priznala, bola aj veľmi nešťastná. “Nemohla som ísť ani do reštaurácie s priateľmi a rodinou, vždy som zostala radšej doma a plakala som, lebo som nemohla nič normálne jesť,” napísala na svojom Instagrame.

PRED a PO

Maggie si jedného dňa povedala dosť a prestala s prísnymi diétami a obmedzeniami.

Pribrala 15 kilogramov a cíti sa konečne spokojne a šťastne, dokonca má s plnšou a ženskejšou postavou aj veľa ponúk na modeling. Maggie sa rozhodla zdieľať svoje porovnávajúce fotografie, aby najmä mladým dievčatám ukázala, že najdôležitejšie je to, aby sa cítili vo svojom tele dobre a vyrovnane. 

View this post on Instagram

I’m not usually a paragraph caption type of girl, but I stumbled upon the picture on the left and felt like I should share because it’s so near and dear to my heart. The picture on the left was taken two years ago this month, and the picture on the right was taken a few weeks ago. You can see obvious physical differences, but what you can’t see is the mental differences. Two years ago, I was seriously unhappy. I would look in the mirror and think I looked fat. I wouldn’t go out to eat with my friends or family and I’d sit at home and cry because I felt like I couldn’t eat anything. It was the lowest point for me, but I wanted to be a model so bad. I wanted to be glamorized for being so thin even though I was miserable. In the picture on the right, I have gained around 30-35 pounds (I don’t exactly how much. I don’t weigh myself anymore.) AND I am a much happier human being mentally. Just wanted to share because the girl on the right looks in the mirror and thinks she looks thin! Healthy looks different on everyone & it’s important to embrace your own shape and size. You’ll be much happier! 💞 Thank you @wilhelminamodels @amaxarmy for believing in me and giving me a chance to embrace who I am AND still chase my dreams.

A post shared by Maggie (@maggiegreene) on

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: Instagram/maggieisgreene

Zdroj: harpersbazaar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 SUPERMAMA
05:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:55 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:10 Hoď svišťom II.
05:35 TIPOS INFO
05:40 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:00 Okruh
07:40 Slunce, seno, erotika
09:35 Jako ty