Ukázala, ako sa zbavila akné a ľudia jej ďakujú: Základom je táto domáca MASKA!

Ukázala, ako sa zbavila akné a ľudia jej ďakujú: Základom je táto domáca MASKA! Zdroj: Instagram/briannagabrielaa
Roky sa trápila s extrémne problematickou pokožkou, nakoniec sama zistila, čo jej na akné zaberá. Jej rady pomohli mnohým mladým ľuďom, vyskúšajte ich tiež!

Brianna Lopez zverejnila na Instagrame svoj príbeh o boji s akné. Fotografie pred a po sú jasným dôkazom toho, že postup, ktorý používa, naozaj funguje.

Viditeľné zlepšenie po týždni

Brianna začala používať čisto prírodné produkty a práve kombinácia niekoľkých výrobkov a masiek jej priniesla konečne pozitívne výsledky. Tvrdí, že pleť sa jej začala zlepšovať až po prvom týždni a každým dňom sa zlepšuje.

Mladá žena zároveň upozorňuje na to, že toto sú produkty, ktoré zabrali u nej a nemusí to fungovať u každého. Navyše, aj niektoré prírodné produkty môžu spôsobiť alergiu či podráždenie, preto si ich najskôr vyskúšajte na malom kúsku kože.

Čo jej pomohlo? Brianna začala si začala pravidelne nanášať domácu čistiacu antibaktériálnu masku, na ktorú nedá dopustiť. Jej základom je kvalitný domáci med.

Čistiaca maska na akné

Budete potrebovať:

  • 1 PL medu
  • ½ ČL kurkumy
  • ½ ČL mletej škorice

Postup: Všetky prísady jednoducho vymiešajte na kašičku a nanášajte na úplne čistú pokožku. Nechajte pôsobiť 20 minút a umyte vlažnou vodou. Nanášajte 1-2 krát do týždňa.

View this post on Instagram

{{ I didn't expect this many people to respond to this post. I want to help everyone asking what I use and I will make a short video later today explaining what i do. I have a final in like an hour so I'm just tying to study right now. My skin isn't perfect. But it has come along way and I want to share the progress with everyone}} I just wanted to make a little post about skin because I've struggled with mine so much, and i really feel like I need to stop pretending like i haven't. Especially in the industry I am trying to get into, it can be very deceiving about body image and skin. This is my skin at its worst on the lefts and now on the right. This was a hard time and I was very bothered by it. Didn't want to leave my room or even have my own parents look at me. I still have scarring left which I am working with a doctor to fix because to be a model you basically need to be "perfect". Which no one is and I am not claiming to be perfect at all. There are worse things that can happen to you in life than acne. But getting acne takes a really big toll on your life. I'm willing to answer any questions anyone might have. Just needed to get this out there because it is apart of who I am and my story. ( this was really hard to do so please don't say anything mean 🙃)

A post shared by Bri (@briannagabrielaa) on

Ďalšie produkty, ktoré používa:

  • 100% čistý jojobový olej (na hydratáciu aj odličovanie).
  • Domácu čistiacu masku strieda s maskou zo síry, alebo bentonitovej hliny.
  • Organické sérum zo šípok a mrkvy, levanduľový olej.
  • Cez deň krém s UV faktorom 30.
  • 100% bambucké maslo na noc.

Brianna užíva aj niekoľko prírodných bylinných doplnkov výživy, ktoré jej taktiež pomáhajú. Určite však odporúča pri výbere týchto doplnkov poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

https://www.instagram.com/p/BdtW0onArUB/?taken-by=briannagabrielaa

Zdroj: goodtoknow.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:00 ZÁCHRANÁRI
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
10:50 Hawaii 5.0 VII.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:15 Oskar v balóne
10:15 Bobule
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa