Túžite po jemnej zmene? Vracia sa trend, ktorý ocenia blondíny aj hnedovlásky

Túžite po jemnej zmene? Vracia sa trend, ktorý ocenia blondíny aj hnedovlásky Zdroj: pinterest.com
Tento odtieň poteší tie ženy, ktoré netúžia po radikálnej zmene a dávajú prednosť prirodzenejším farbám a ľahkej údržbe.

Tento zmiešaný farebný odtieň si obľúbili aj celebrity a práve na začiatku roka hlási veľký comeback. Ak neobľubujete výrazné farby a náročné prechody, bude pre vás Bronde tá pravá!

Bronde je späť!

Táto kombinácia bola veľmi obľúbená a svedčí takmer každej, preto nie je prekvapením, že sa vo veľkom vracia na scénu. Ak dávate prednosť jemnejším farbám a čo najprirodzenejšiemu vzhľadu, je to pre vás ideálna voľba. Momentálne fičí Bronde s čo najjemnejšími rozdielmi, tzv. tón v tóne.

Zdroj: pinterest.com

Bronde je mix hnedej farby a blond, pričom odtiene sa pekne prelínajú a výsledok pôsobí veľmi prirodzene. Výhodou takýchto vlasov je, že pôsobia hustejšie, nadýchanejšie a celkovo vám dodajú šmrnc a mladistvý vzhľad. Oceníte tiež veľmi nenáročnú údržbu, ak je farba správne zvolená, bude vám stačiť navštíviť kaderníčku až po 2-3 mesiacoch.

Bronde milujú aj celebrity, medzi nimi napríklad Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Gisele Bündchen či Gigi Hadid, vyskúšate to tiež?

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Kosti IX.
18:25 Kosti IX.
19:30 ŽREBOVANIE
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
18:15 Rapotáčik
18:25 Máša a medveď I.
18:35 Bob staviteľ
17:00 Asterix: Sídliště bohů
18:35 Tvoje tvář má můj hlas
20:15 Domácnost naruby