Túžite po jemnej zmene? Vracia sa trend, ktorý ocenia blondíny aj hnedovlásky

Túžite po jemnej zmene? Vracia sa trend, ktorý ocenia blondíny aj hnedovlásky Zdroj: pinterest.com
Tento odtieň poteší tie ženy, ktoré netúžia po radikálnej zmene a dávajú prednosť prirodzenejším farbám a ľahkej údržbe.

Tento zmiešaný farebný odtieň si obľúbili aj celebrity a práve na začiatku roka hlási veľký comeback. Ak neobľubujete výrazné farby a náročné prechody, bude pre vás Bronde tá pravá!

Bronde je späť!

Táto kombinácia bola veľmi obľúbená a svedčí takmer každej, preto nie je prekvapením, že sa vo veľkom vracia na scénu. Ak dávate prednosť jemnejším farbám a čo najprirodzenejšiemu vzhľadu, je to pre vás ideálna voľba. Momentálne fičí Bronde s čo najjemnejšími rozdielmi, tzv. tón v tóne.

Zdroj: pinterest.com

Bronde je mix hnedej farby a blond, pričom odtiene sa pekne prelínajú a výsledok pôsobí veľmi prirodzene. Výhodou takýchto vlasov je, že pôsobia hustejšie, nadýchanejšie a celkovo vám dodajú šmrnc a mladistvý vzhľad. Oceníte tiež veľmi nenáročnú údržbu, ak je farba správne zvolená, bude vám stačiť navštíviť kaderníčku až po 2-3 mesiacoch.

Bronde milujú aj celebrity, medzi nimi napríklad Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Gisele Bündchen či Gigi Hadid, vyskúšate to tiež?

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: popsugar.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
05:15 KINOSÁLA
05:25 KLAN - V DOBROM AJ V ZLOM
06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:05 PÁLI VÁM TO
05:35 Súdna sieň
06:10 OCHRANCOVIA
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:15 Počátek Země Nezemě
06:50 Kouzelný Valentýn
08:30 Need for Speed