Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie?

Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie? Zdroj: Instagram/anella an
V porovnaní s touto blondínkou je naša Silvia takmer úplne prirodzená. Poľka sa považuje za unikátnu a mnoho operácii nechce priznať. Jej vzhľad však hovorí za všetko!

Anella Ann (25) pochádza z poľskej Poznani a jej snom je vyzerať ako živá Barbie. Tento “koníček” ju stál už vyše 40-tisíc eur a ešte zďaleka neskončila.

Takmer prirodzená?

Anella priznala, že podstúpila niekoľko drobných zákrokov a kozmetických úprav, konkrétne korekciu prsníkov a zväčšenie pier, odmieta však priznať zásahy na jej postave. Keď si však pozriete jej fotografie v plavkách, udrie vám do očí jej neprirodzene chudá postava a extrémne štíhly pás. Môže takto vyzerať dospelá žena, čo poviete?

Zaujímavosťou je, že táto žena posadnutá svojím výzorom pôvodne vyštudovala architektúru a vraj sa tejto profesii stále venuje. Plastické operácie a zverejňovanie svojho “dokonalého” vzhľadu je teda iba hobby… Nuž, nemôže každý zbierať známky...

;

Caution👸 ⚠️ 👸It's a fragile - Porcelain Barbie Doll 💞👸💞 Jedyna Prawdziwa Barbie ! Nie dotykać ! Nie kopiować ! Moje cycki , moja TALIA , MOJA PERFEKCYJNOŚĆ... 😘💞👸 Całuje 😘💞😘💞😘#barbiedoll #realbarbie #humanbarbie #barbieanella #dollface #dollstagram #porcelaindoll #waistinspiration #goldgirl #luxurystyle #barbiefetish #naturalbeauty #curvygirl #sexybaby #sexymodel #lingeriemodel #luxrylife #blondehair #blondiegirl #vsangels #ass #sexyboobs #boobjob #plasticsurgery #bootcamp #bubblebutt #plasticpositive #sensuality #bikinimodel #russiandoll @dolcegabbana @victoriassecret @playboy @victoriassecretpl @playboymag_sa @playboynews @playboyvzlaoficial @playboy_russia @playboygermany 💞👸💞👸💞👸

A post shared by Anella_Barbie_Official (@anella_an_) on

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Stratené duše V.
18:15 Stratené duše V.
19:20 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
18:05 Agi Bagi
18:25 Máša a medveď
18:30 Macko Uško
16:40 Město v ohrožení
18:25 Švihák ajťák
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Posedlost rudou