Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie?

Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie? Zdroj: Instagram/anella an
V porovnaní s touto blondínkou je naša Silvia takmer úplne prirodzená. Poľka sa považuje za unikátnu a mnoho operácii nechce priznať. Jej vzhľad však hovorí za všetko!

Anella Ann (25) pochádza z poľskej Poznani a jej snom je vyzerať ako živá Barbie. Tento “koníček” ju stál už vyše 40-tisíc eur a ešte zďaleka neskončila.

Takmer prirodzená?

Anella priznala, že podstúpila niekoľko drobných zákrokov a kozmetických úprav, konkrétne korekciu prsníkov a zväčšenie pier, odmieta však priznať zásahy na jej postave. Keď si však pozriete jej fotografie v plavkách, udrie vám do očí jej neprirodzene chudá postava a extrémne štíhly pás. Môže takto vyzerať dospelá žena, čo poviete?

Zaujímavosťou je, že táto žena posadnutá svojím výzorom pôvodne vyštudovala architektúru a vraj sa tejto profesii stále venuje. Plastické operácie a zverejňovanie svojho “dokonalého” vzhľadu je teda iba hobby… Nuž, nemôže každý zbierať známky...

;

Caution👸 ⚠️ 👸It's a fragile - Porcelain Barbie Doll 💞👸💞 Jedyna Prawdziwa Barbie ! Nie dotykać ! Nie kopiować ! Moje cycki , moja TALIA , MOJA PERFEKCYJNOŚĆ... 😘💞👸 Całuje 😘💞😘💞😘#barbiedoll #realbarbie #humanbarbie #barbieanella #dollface #dollstagram #porcelaindoll #waistinspiration #goldgirl #luxurystyle #barbiefetish #naturalbeauty #curvygirl #sexybaby #sexymodel #lingeriemodel #luxrylife #blondehair #blondiegirl #vsangels #ass #sexyboobs #boobjob #plasticsurgery #bootcamp #bubblebutt #plasticpositive #sensuality #bikinimodel #russiandoll @dolcegabbana @victoriassecret @playboy @victoriassecretpl @playboymag_sa @playboynews @playboyvzlaoficial @playboy_russia @playboygermany 💞👸💞👸💞👸

A post shared by Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_) on

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:25 Súdna sieň
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:20 Enderova hra
08:20 Vdaná nevěsta
09:55 Vánoční srdce