Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie?

Kucherenko má vážnu konkurenciu: Videli ste už prvú poľskú Barbie? Zdroj: Instagram/anella an
V porovnaní s touto blondínkou je naša Silvia takmer úplne prirodzená. Poľka sa považuje za unikátnu a mnoho operácii nechce priznať. Jej vzhľad však hovorí za všetko!

Anella Ann (25) pochádza z poľskej Poznani a jej snom je vyzerať ako živá Barbie. Tento “koníček” ju stál už vyše 40-tisíc eur a ešte zďaleka neskončila.

Takmer prirodzená?

Anella priznala, že podstúpila niekoľko drobných zákrokov a kozmetických úprav, konkrétne korekciu prsníkov a zväčšenie pier, odmieta však priznať zásahy na jej postave. Keď si však pozriete jej fotografie v plavkách, udrie vám do očí jej neprirodzene chudá postava a extrémne štíhly pás. Môže takto vyzerať dospelá žena, čo poviete?

Zaujímavosťou je, že táto žena posadnutá svojím výzorom pôvodne vyštudovala architektúru a vraj sa tejto profesii stále venuje. Plastické operácie a zverejňovanie svojho “dokonalého” vzhľadu je teda iba hobby… Nuž, nemôže každý zbierať známky...

;

Caution👸 ⚠️ 👸It's a fragile - Porcelain Barbie Doll 💞👸💞 Jedyna Prawdziwa Barbie ! Nie dotykać ! Nie kopiować ! Moje cycki , moja TALIA , MOJA PERFEKCYJNOŚĆ... 😘💞👸 Całuje 😘💞😘💞😘#barbiedoll #realbarbie #humanbarbie #barbieanella #dollface #dollstagram #porcelaindoll #waistinspiration #goldgirl #luxurystyle #barbiefetish #naturalbeauty #curvygirl #sexybaby #sexymodel #lingeriemodel #luxrylife #blondehair #blondiegirl #vsangels #ass #sexyboobs #boobjob #plasticsurgery #bootcamp #bubblebutt #plasticpositive #sensuality #bikinimodel #russiandoll @dolcegabbana @victoriassecret @playboy @victoriassecretpl @playboymag_sa @playboynews @playboyvzlaoficial @playboy_russia @playboygermany 💞👸💞👸💞👸

A post shared by Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_) on

Zdroj: Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 NOVINY O 12:00
13:20 TOP STAR
13:50 NAŠI II.
12:30 Vyvolení - Dom snov
13:30 Profesionáli
14:25 Simpsonovci XV.
11:35 Kosti VI.
13:30 JAG III.
14:30 Vtierka Castle VII.
12:50 Medzi nami zvieratkami
12:55 Rybičky Flip a Flap
13:00 Albert pozná prírodu najlepšie
11:50 O(d)puštění
13:25 Něco na těch mužích je
14:55 Síla naděje