Krátke, mikádo, či dlhé? TOTO prezradí dĺžka vlasov, ktorú nosíte najčastejšie

Krátke, mikádo, či dlhé? TOTO prezradí dĺžka vlasov, ktorú nosíte najčastejšie Zdroj: gutenberg.rocks
Vaše vlasy prezradia o vašej osobnosti viac, ako si myslíte!

Hoci každá z nás počas života vystrieda iste niekoľko účesov, istý strih a dĺžku máme predsa len najradšej a po čase sa k nej vrátime. Niekoľko odborných štúdií tvrdí, že podľa dĺžky vlasov, ktorú nosíme najčastejšie, môžeme rozoznávať štyri typy osobnosti. Sedí tento popis aj na vás?

Krátke vlasy alebo štýl "Pixie"

Odráža pokojnú, veľmi spoločenskú a zrelú osobu, preto sú aj vaše známosti a priateľstvá silné a dlhodobé. Ste veľmi šikovné, pokiaľ ide o riešenie problémov. Uprednostňujete predovšetkým komfort a dobrý vzhľad. Jednou z vašich chýb je to, že niekedy konáte unáhlene, ale nakoniec nájdete najvhodnejšie riešenie. Vaši nadriadení vás rešpektujú, pretože vidia, ako milujete svoju prácu a všetko čo robíte, robíte s vášňou.  

Zdroj: pinterest.com

Bob

Táto dĺžka vlasov naznačuje, že ste čestný a jednoduchý človek, ktorý hovorí pravdu bez ohľadu na to, aké ťažké to môže byť. Viete si udržať dokonalú rovnováhu medzi svojim osobným a profesionálnym životom. Máte rýchle myslenie a viete, ako sa sústrediť. Vždy radi experimentujete s novými vecami vo všetkých oblastiach. Nenávidíte rutinu a nebojíte sa ani radikálnych zmien imidžu. Naopak, milujete ich! Ale časté zmeny vášho vzhľadu tiež odrážajú aj výkyvy nálad, ktoré vás tiež charakterizujú.  

Zdroj: Getty Images

Stredne dlhé vlasy alebo "Lob"

Ste osoba, ktorá nemá komplexy a ste spokojná so svojím vzhľadom. Vynikáte prirodzenou krásou, ktorá je pre opačné pohlavie mimoriadne príťažlivá. Tiež máte zvláštnu schopnosť vynikať v rozhovoroch a záleží vám na priateľoch, ktorí vás preto majú radi. Milujete výzvy a nové projekty.

Zdroj: instagram

Dlhé vlasy

Milujete romantiku a veríte, že raz stretnete princa na bielom koni. Ste náročná a dosť kritická osoba. Typickou vlastnosťou je u vás aj žiarlivosť, ale keď sa zamilujete, dáte do vzťahu všetko. Máte silné a hlboké city, preto nevyhľadávate krátke vzťahy. Milujete vrúcne a dlho, tak, ako sú dlhé aj vaše vlasy. Ste kreatívny človek, ale musíte sa naučiť byť viac organizovaný, aby vás neovládol chaos. Vaša vytrvalosť vám pomôže dosiahnuť veľké úspechy.

Zdroj: pinterest

Zdroj: gutenberg.rocks

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách